2007-ieji įtvirtino M.P.3 muzikos agentūrą kaip sėkmingiausią Lietuvoje

Šeštus metus veikianti M.P.3 muzikos vadybos agentūra 2007-taisiais įsitvirtino kaip sėkmingiausia Lietuvoje. Tarp ryškiausių praėjusių metų kompanijos pasiekimų – Jurgos pergalės tarptautiniame „Baltic Song Festival“ dainų konkurse Švedijoje bei parvežtas pirmasis MTV Europos muzikos apdovanojimas į Lietuvą. Tai kol kas didžiausi laimėjimai Lietuvos popmuzikos istorijoje.

Metų pabaigoje M.P.3 muzikos agentūrai savo sugrįžimą po 17 metų su naujomis dainomis ir koncertus „Forum Palace“ rūmuose patikėjo viena garsiausių visų laikų Lietuvos grupių „Antis“. Rudenį M.P.3 pradėjo bendradarbiavimą su Lietuvoje jau spėjusiais apsilankyti vengrų rokeriais „Amber Smith“ ir vasario mėnesį išleis jų albumą „Introspective“, kuris bus skirtas Baltijos šalių, Vengrijos, Vokietijos, Japonijos rinkoms.

„Mūsų kompanija dirba išskirtinai su gero skonio ir kokybės muzika. Tokia veikla yra sudėtingesnė, tačiau ir įdomesnė“, - teigė M.P.3 agentūros vadovas Vaidas Stackevičius, kurio nuomone pernai pasiekti rezultatai atpirko įdėtas kompanijos pastangas.

Praėjusiais metais svarbiausiais M.P.3 leidybiniais projektais galima vadinti per dvi savaites auksiniu tapusį antrąjį Jurgos albumą „Instrukcija“, kurio iki šiol parduota arti 15 000 vienetų, metų pabaigoje išleistą „Anties“ sugrįžimo plokštelę „Ančių dainos“ ir pavasarį pateiktą rinkos naujovę - užsieniečiams skirtą geriausios lietuviškos muzikos rinkinio „Made in LT“ pirmąjį leidimą, kurio tęsinys pasirodys po kelių mėnesių.

M.P.3 taip pat tęsė bendradarbiavimą su grupėmis „Lemon Joy“ ir latviais „The Hobos“. Po devynerių metų pertraukos buvo nufilmuotas „Lemon Joy“ vaizdo klipas dainai „Viskuo tikiu“, o su Jurga per praėjusius metus buvo susukti vaizdo klipai „Instrukcija“ ir „5th Season“. Netrukus bus pristatytas ir naujausias Afganistane filmuotas Jurgos vaizdo klipas „Smėlio žmonės“ bei jo angliška versija „Sandman‘s Child“.

Per 2007-tuosius metus M.P.3 agentūra iš viso įgyvendino arti 150 projektų. Agentūros surengti koncertai įvyko Lietuvoje, Vokietijoje, Švedijoje, Latvijoje, Afganistane, JAV, Vengrijoje ir Slovėnijoje. Kompanija bendradarbiauja organizuojant miuziklą „Mamma Mia!“ Lietuvoje ir talkino Eltono Johno koncerto Rygoje darbuose.

M.P.3 agentūros pagrindu veikianti agentūra „ShowNet“ nuo lapkričio kiekvieno mėnesio pabaigoje Vilniuje „Coca Cola Plaza“ kino centre pradėjo rengti nepriklausomo kino paskutinės savaitės „Gala“ festivalį ir kino gurmanams jau pateikė trylika įspūdingų filmų.

„Pernai M.P.3 kompanija tapo dar labiau dinamiška ir novatoriška. Aplinkybės buvo palankios naujų verslo kelių paieškai ir mes sėkmingai juos radome“, - teigė M.P.3 vadovas Vaidas Stackevičius. Pasak jo, šiais metais M.P.3 numato Lietuvos muzikos gerbėjams pristatyti dar vieną muzikinę grupę, su kuria netrukus ketina pradėti bendradarbiavimą.


   

Facebook comments