„69 Danguje“: po krizės – debiutinis albumas

Jau kitą savaitę seksualiosios merginų trio „69 Danguje“ divos savo gerbėjus pradžiugins ilgai lauktu debiutiniu albumu.

„Radiocentro“ apdovanojimuose geriausiomis praėjusių metų debiutantėmis pripažintos merginos apgailestauja, kad albumo leidyba šiek tiek užsitęsė.

„Norėjosi, kad pirmasis mūsų albumas skambėtų nepriekaištingai, tad ilgai įrašų studijoje tobulinome jo skambesį. Nenorėjome, kad tai taptų tik kelių mūsų jau hitais tapusių dainų „Vasara“ bei „9 danguj“ albumu, tad iš visos krūvos kūrinių plokštelėje įrašėme „pačias pačiausias“, - sakė „69 Danguje“ dainininkės Karina, Neli ir Ingrida.

Tiesa, nedaug trūko, kad debiutinis merginų albumas ir nebūtų pasirodęs.

„Kiek daugiau nei prieš metus pradėjome savo veiklą, o jau po kelių mėnesių buvome tiesiog užverstos pasiūlymais koncertuoti. Gyvenimo tempas tapo tiesiog beprotišku, o kur dar tas žiniasklaidos taip pamėgtas mūsų tarpusavio santykių nagrinėjimas, - pasakojo merginos. - Vienu metu nuo viso to buvome taip pavargusios, jog norėjome pasakyti „Stop“. Tačiau „Radiocentro“ apdovanojimuose laimėtas „Metų debiuto“ titulas, gerbėjų dėmesys mums suteikė jėgų įveikti krizę. Dabar mes vėl pilnos ryžto ir idėjų“.

Pasak merginų, po debiutinio albumo pasirodymo, jos ypač daug dėmesio skirs savo koncertams, kuriuos žada paversti mini spektakliais.

„Ir anksčiau savo koncertus paversdavome įspūdingais pasirodymais, kuriuose netrūkdavo ugnies ir aistros. Tačiau tai, ką netrukus išvys mūsų koncertų žiūrovais, bus kažkas naujo ir neįtikėtino“, - intrigavo seksualumu trykštančios „69 Danguje“ dainininkės.


   

Facebook comments