„Aeromuzika“ pristato vienintelę Lietuvoje Jamaikos regio grupę „Hokshila&B.J.Fighters”

Šią savaitę radijo stotys pradėjo groti naujos, originalios ir intriguojančios grupės „Hokshila&B.J.Fighters” debiutinį kūrinį “Pasaulis gražus“. Daina „Pasaulis gražus“ buvo įrašyta drauge su dainininku Linu Adomaičiu.

„Su Linu esame seni draugai ir daina gimė bendrai. Tiesiog mėgdavome susitikę paplepėti tokia specifine juokinga maniera. Kartą diskutavome, kad nieko nėra blogiau kaip įsimylėti „fifą blondinę“. Ši diskusija ir tapo dainos „Pasaulis gražus“ pagrindu. Tekstą parašiau per 15 minučių“, - pasakojo „B.J.Fighters” lyderis, gerai visiems pažįstamas keliautojas Hokshila.

„B.J.Fighters” šifruojama kaip „Buffalo Jamaican Fighters“ („Jamaikos buivolų kovotojai“). Ką tai reiškia, žino tik Hokshila. „A, tai toks mūsų pusiau slaptas ordinas“, - nelinkęs daug aiškinti muzikantas. Savo grupę Hokshila sukūrė vos prieš prieš pusmetį, kai grįžo iš Indijos. Prieš du mėnesius jis ir „B.J.Figthers“ pasirašė ilgalaikę bendradarbiavimo sutartį su muzikos agentūra „Aeromuzika“, kuri nuo šiol rūpinsis visais muzikanto ir jo grupės vadybos bei leidybos reikalais. „Esame tikri, kad ši spalvinga ir linksma kompanija greitai užkariaus publikos simpatijas. Pirmas jų kūrinys „Pasaulis gražus“ buvo labai teigiamai įvertintas visų, kurie jį girdėjo, per koncertus ši daina sulaukia audringo publikos palaikymo“, - sakė „Aeromuzikos“ direktorius Vytautas Juozapavičius Zenka.

Sukurti savo regio grupę – sena Hokshilos svajonė. Keturis impozantiškus ir dėl regio pamišusius muzikantus jis rado nesunkiai. „Su Leo (perkusija) ir Frenchmanu (būgnai) buvome pažįstami jau seniai. Martyną “Buffalo Stone“ (boso gitara) pamačiau grojantį viename festivalyje. Jo grojimo maniera man paliko didžiulį įspūdį, todėl pakviečiau prisijungti prie mūsų. Paskutinis atėjo Vadimas „SuperBoy“ (klavišai) ir grupė buvo pilnai surinkta“, - pasakojo Hokshila.

„Makalavausi ilgai ir visur, todėl dabar malonu pabūti vienoj vietoj. Bent jau metus tikrai niekur iš Lietuvos nevažiuosiu. Jei bandyčiau pabėgti, agentūra pagrasino, kad manęs per Interpolą ieškos, nes pagal kontraktą esu įsipareigojęs ilgam nedingti“, - sakė 50 šalių aplankęs muzikantas.

Metus Brazilijoje, dvejus metus Švedijoje, po pusmetį Pietų Afrikoje ir Indijoje gyvenęs dvidešimt trejų metų Hokshila vardija ir kitas egzotiškas šalis, kuriose teko lankytis: Gvatemala, Argentina, Čilė, Meksika, Etiopija, Svazilendas, Iranas, Pakistanas, Egiptas, Turkija ir t.t. Aplankytų šalių kultūra padarė nemenką įtaką „Hokshila&B.J.Fighters” muzikavimo stiliui. Be tradicinio „bobmarlėjiško“ Jamaikos regio galima išgirsti daugybę afrikietiškų ir „latina“ motyvų, taip pat nemažai „ragga“ maniera sudainuotų kūrinių.

Grupė jau turi pilną koncertinę programą ir jau surengė kelis itin sėkmingus pasirodymus. „Dabar daug laiko leidžiame ir įrašų studijose. Norime sukurti linksmų dainų albumą“, - sakė Hokshila. Planuojama, kad debiutinis „Hokshila&B.J.Fighters” albumas pasirodys dar šiais metais.

Dainos "Pasaulis gražus" žodžiai:

Fifos ir aukštakulniai užveža mane
Jei galėčiau, tai žiūrėčiau visą dieną jį jas
Sintetinės grožybės, intelektas stiprus
Soliariumo mergaitę tempiuosi į namus
Nesvarbu, kad kojos nedengia sijono
Šiais laikais tai gali daryti telefonu
Jos žino. kaip klube kraipyti lialialia
Ir nemėgsta hipių, kurie groja dūdele

Priedainis:
Pasaulis gražus tik mes išprotėję
Blogiau jau nebus, kaip mes įsimylėję

Joms patinka pingvinai
Ir jų prasegti klynai
Jas aplanko kaimynai,
Kai joms prisvyla blynai
Išmano matematiką bachūro kišenėj
Dažnai jas suvilioja stori turtingi seniai
Gauruotos krūtinės ir dideli pilvai
Kaip amortizatoriai jie juda neblogai
Kai parankėj turiu peroksidinę fėją,
Visi aplink supranta mano idėją

Priedainis.

Berniukai gražūs, treningiukai išplauti
Žvilgsniukai suraukti, bet jie nori draugauti
Laiptinėj stovi, saulėgrąžas pagliaudo
Senų bobučių langus apspjaudo
Fifos keliasi vėlai ir gulasi vėlai
Jų miegamuosius puošia sutaršyti patalai
Daro viską kas patinka ir į galvą šauna
Pasaulis gražus, ką nori, tą ir gauna

Priedainis.


   

Facebook comments