Afeni Shakur visą tiesą atskleis savo knygoje

Besiilsinčiojo ramybėje reperio Tupac Shakur motina Afeni Shakur vasario 3d. išleido biografinę knygą, pavadinimu "Afeni Shakur: Evolution of a Revolutionary". 240-ies puslapių apimties knygoje, kurią padėjo parašyti aktorė Jasmine Guy, aprašyti keturi Tupac'o motinos gyvenimo dešimtmečiai. Aktorė Jasmine Guy praleido daugiau nei 10 metų su Shakur, įrašinėdama jos mintis ir pokalbius su ja apie rasines problemas, narkotikus, muziką, meilę ir aišku apie jos sūnų.

"Mes iššvaistėme begalę laiko meluodami jaunimui, slėpdamiesi ir kaltindami jį tuo, ką patys darėme," sakė Afeni Shakur puslapiui AllHipHop.com. praėjusių metų spalį. "Tai mane nuvedė iki narkotikų. Esu amžinai dėkinga Dievui už tai, kad buvau įklimpusi į tą liūną, nes jis buvo toks didelis, kad tik išlipusi iš jo supratau, ką savo gyvenime dariau blogai."

Guy tuo tarpu sakė, kad Afeni pasirinko ją savo knygai rašyti tik atmetusi kitus rašytojus, tačiau tai ir buvo didžiausias įvertinimas. Shakur, kuri išsigydė nuo narkomanijos, sakė, kad nebegalėjo toliau gyventi su "puse" tiesos, taigi ši knyga bus kartu ir jos nuoširdi išpažintis. Dabar Afeni Shakur ruošiasi apkeliauti šalį, reklamuodama savo knygą.

Garsiojo reperio motina augo Lumberton'o mieste, Šiaurės Karolinoje. Jos šeima vėliau persikėlė į Niujorką, kur, dar būdama paauglė, Afeni tapo labai radikalių pažiūrų asmenybe, dėl rasinės afroamerikiečių diskriminacijos, ir, įstojusi į "Black Panther Party" politinę partiją, buvo viena aktyviausių jos narių. Ji buvo suimta 1969-aisiais ir, kartu su kitais partijos nariais, buvo apkaltinta sprogdinimo planais ir sąmokslais. Moteris praleido daugiau nei 11 mėnesių areštinėje, kol įvairių rasių moterų bendruomenė sugebėjo surinkti $64,000 išpirką.

"Afeni Shakur: Evolution of a Revolutionary" jau galima nusipirkti visuose JAV šalies knygynuose.

:

2Pac kūrinys "Runnin (Dying To Live)" šią savaitę iš 10-osios topo vietos šoktelėjo į 6-ąją.


   

Facebook comments