Aktorystė Britney Spears rūpi labiau nei naujasis albumas?

Britney Spears sugrįžimo albumas gali vėliau nei kai kas to galbūt tikisi. Pasirodė pranešimai apie tai, jog jos leidybinės kompanijos bosai susirūpinę itin entuziastingu žvaigždės dalyvavimu aktorinėje veikloje.

Spears vadybininkas Larry Rudolph‘as dar šios savaitės pradžioje patvirtino, jog pop atlikėja jau įrašinėja naująjį savo studijinį albumą.

Pareiškime, kuris buvo papildytas ir specialiomis jo ir Britney, paliekančių įrašų studiją, nuotraukomis, Rudolph‘as teigė, jog „jiedu yra labai patenkinti tuo, kas jau yra padaryta“. Tiesa, jis pridėjo ir tai, jog „jokios konkrečios albumo išleidimo datos dar nėra.“

Dabar pasirodė pranešimai apie tai, kad visi šie veiksmai buvo įtakoti „Jive“ įrašų kompanijos vadovų, mat šie mano, jog hito „Toxic“ atlikėja nepakankamai rimtai žiūri į savo muzikinį sugrįžimą.

Vienas šaltinis „New York Post“ teigė: „Britney dabar nori visą dėmesį skirti televizijos ir kino karjerai. „Jive“ ir Larry sunkiai sekasi ją įkalbėti įrašams, todėl jie nutarė viską paskubinti tuo pareiškimu ir nuotraukomis.“

Paskutinis Spears albumas „Blackout“ pasirodė praėjusių metų spalį.


   

Facebook comments