Alanas Chošnau – „Lietuvos garbės“ komisijos narys

Dainininkas Alanas Chošnau laimėjo TV-3 projekto „Lietuvos garbė“ komisijos nario rinkimus. Interneto portalo „Delfi“ ir TV3 organizuotuose rinkimuose „Lietuvos garbės“ komisijos nariais pretendavo tapti visas pramogų verslo, politikos, sporto šalies elitas. Į finalinį turą kartu su A. Chošnau pateko: Valdas Adamkus, Nomeda Marčėnaitė, Juozas Erlickas, Vilija Blinkevičiūtė, tėvas Stanislovas ir kt. Septynes dienas vykęs balsavimas baigėsi ryškia Alano Chošnau pergale: atlikėjas net 200 taškų aplenkė artimiausią pretendentą - kadenciją baigusį Respublikos Prezidentą V. Adamkų.

Pasak Alano Chošnau, jis niekada nedalyvavo jokiuose rinkimuose, išskyrus muzikinius apdovanojimus. „Tiesa sakant, labai keistai jaučiuosi, – dalinasi savo emocijom dainininkas, - aš niekam nesiūliau savo kandidatūros, o žmonės nusprendė, kad būtent aš turiu atstovauti jiems „Lietuvos garbės“ komisijoje. Su malonumu prisidėsiu prie šios kilnios akcijos ir asmeniškai prižadu padaryti viską, kad pelnytai pagerbtume ir apdovanotume paprastus Lietuvos žmones, kurie savo gražiais darbais, didvyriškais poelgiais, novatoriškomis idėjomis ir begaliniu pasiaukojimu labiausiai prisidėjo prie kitų žmonių laimės, svajonių išsipildymo ir džiaugsmo; tuos, kurie net beviltiškiausioje situacijoje sugebėjo neprarasti vilties ir džiaugtis gyvenimu; tuos, kurių paprasti ir kasdieniai darbai virto žygdarbiais; tuos, kuriais gali didžiuotis visa Lietuva“.

Alanas Chošnau pradėjęs savo muzikinę karjerą su grupe „Naktinės Personos“, o prieš dvejus metus, po kolektyvo iširimo, tęsiantis solinę karjerą, nuo pat pirmųjų žingsnių garsėjo sąžiningu ir objektyviu požiūriu į gyvenimo realijas. Merginų numylėtinis sugebėjo apjungti savyje gražiausius jausmus ir kilnus tikslus, paversti savo ir artimų žmonių gyvenimą švente.

Kiti TV3 projekto „Lietuvos garbė” komisijos nariai: krepšinio žvaigždė Arvydas Sabonis, maestro Vytautas Kernagis, Lietuvos policijos generalinis komisaras Vytautas Grigaravičius, Žurnalistų Etikos inspektorius Romas Gudaitis.

„Lietuvos garbė“ transliuojama kiekvieną trečiadienį per TV3. Gegužės 5 d. laidos „Lietuvos garbė“ metu Alanas Chošnau dalinsis savo įspūdžiais ir mintimis.

Artimiausi Alano Chošnau koncertiniai pasirodymai:
Gegužės 7 d. – Klaipėda, Teatro aikštė.


   

Facebook comments