Alina Orlova svaigina savo gerbėjus nauja „stebuklinga“ daina ir kviečia į koncertus

Unikali Lietuvos atlikėja Alina Orlova pastarąjį kartą savo gerbėjams šalyje koncertavo praėjusią vasarą. Visą rudenį ji praleido įrašų studijoje, lėtai ir atsakingai kurdama naująjį albumą. O praėjusį savaitgalį patyliukais į internetą paleista naujausia A.Orlovos daina „Sailor“ greitai apskriejo socialinius tinklapius ir pateko į naujienų apžvalgas didžiausiose muzikos platformose Europoje ir Rusijoje.

„Dainas rašau lėtai, negaliu to daryti paskubomis, bėgdama. Naujausią dainą „Sailor“ su muzikos prodiuseriu Aurelijumi Sirgedu įrašinėjome ir koregavome ypač ilgai. Jau net nebegirdime jos tikrojo skambesio, užtat labai įdomi klausytojų nuomonė“, - droviai šypsodamasi apie naujausią kūrinį kalba Alina.

Vos pasirodžiusi internete jos daina „Sailor“ iškart sulaukė komentarų, kad tai – magiškas, stebuklingas darbas, tinkamas kino filmams.

A.Orlovos naujieną didžiausiais komplimentais sutiko jos gerbėjai Prancūzijoje, Vengrijoje, Belgijoje, Ukrainoje, Lenkijoje, Rusijoje, Didžiojoje Britanijoje. „Sailor“ nuoroda gausiai dalijosi ir lietuviai.

O su A. Orlova dirbantys muzikantai patyliukais šnabžda, kad ši daina bus ne vienintelis perlas jos naujausiame albume, kuris turėtų pasirodyti kitų metų pavasarį.

Nekantriausi Alinos kūrybos gerbėjai neliks be kalėdinių dovanų - gruodžio 17 d. “Žalgirio arenoje” Kaune ir gruodžio 19 d. “Kongresų rūmuose” Vilniuje A.Orlova surengs du didžiuosius koncertus, kurių metų atliks ir savo naujausias dainas.

Šiuo metu koncertams atsakingai ruošiasi ne tik Alina, bet ir dizaineris Aleksandras Pogrebnojus, dainininkei kuriantis koncertinę suknelę, kurią papuoš jos pačios piešiniais. Originalios menininkės koncertų klausytojų laukia ir daugiau staigmenų.

Naująją „stebuklingą“ A.Orlovos dainą „Sailor“ galima išgirsti čia:


   

Facebook comments