Alina Orlova vilniečius šį mėnesį pradžiugins net dviem koncertais

Alina Orlova turi gerų žinių savo gerbėjams – balandžio 18-19 dienomis ji su grupe rengia iškart net du pasirodymus sostinės “Menų spaustuvėje”. Koncertuose skambės ir gerai žinomos A.Orlovos dainos, ir nauji kūriniai.

Koncertuose A.Orlova pasirodys su tokiu muzikantų sudėtimi, su kuria grojo sostinės festivalyje “Vilnius Music Week” ir gyvos muzikos klube “Tamsta”. Abu koncertai sulaukė anšlaginio publikos susidomėjimo.

Alina sako, kad iškart du koncertus šv. Velykų savaitgalį nusprendė surengti nes išsiilgo sostinės publikos: “Ne visi norintieji galės ateiti vieną dieną, todėl nutarėme groti ir penktadienį, ir šeštadienį.”

Netrukus ji su muzikantais išvyks koncertuoti į užsienį. Alina turi parengusi programą, kurią išgirs skirtingų šalių klausytojai, tad nusprendė ją parodyti ir senam geram Vilniui, kuriam jau seniai žadėjo koncertą.

“Daug žmonių klausia: kada grosite Vilniuje? Koncertai šiame mieste man visąlaik sukelia daugiausiai jaudulio ir emocijų, nes groju kaip namuose - šeimai, draugams. O saviems groti - didesnis jaudulys... Bet koncertai bus gražūs”, - šypsosi nedaugžodžiaujanti A.Orlova.

“Menų spaustuvėje” balandžio 18-19 dienomis Alinos gerbėjai galės pasimėgauti ne tik jos gyvai atliekama unikalia muzika, bet ir įsigyti atlikėjos albumų. Bilietus į A. Orlovos ir grupės koncertus platina „Ticketpro“. Daugiau infomacijos www.ticketpro.lt.   

Facebook comments