A.Mamontovo koncertuose Klaipėdoje ir Šiauliuose skambės niekur negirdėtos dainos

Į koncertus Klaipėdoje ir Šiauliuose Andrius Mamontovas atvyks be ilgamečio savo bendaržygio „Foje“ klavišininko Arnoldo Lukošiaus, su kuriuo, anot dainininko, atsisveikino trečią ir, panašu, paskutinį kartą. Nepaisant to, Andriaus koncertinė programa skambės gerokai pilniau, nei įprastai – prie dainininko grupės vėl prisijungė buvę „Foje“ nariai Romas Rainys (gitara) ir Saulius Valikonis (saksofonas). A. Lukošių scenoje pakeis visiems gerai pažįstamas, ilgametis grupės narys, multiinstrumentalistas Eimantas Belickas.

Gruodžio 13 d, Klaipėdos Michealsen centre (LCC univeristetas), o gruodžio 14 d. – Šiaulių koncertų salėje „Saulė“ koncertuosiantis A. Mamontovas klausytojams rengia staigmeną. Susitikimuose su gerbėjais skambės ir daug metų negrotos arba iš viso negirdėtos Andriaus dainos.

„Kol kas tik pradėjau dirbti prie naujojo savo albumo, todėl nedrįstu žadėti, kad iki koncertų jau bus kokia nors „iškepta“ daina taip, kad ją būtų galima pristatyti mano klausytojams, tačiau tikrai žadu sugroti kūrinius, kurie jau ilgokai snaudė tyloje, arba iš viso neskambėjo koncertuose“, - teigė A. Mamontovas.

Netikėtais kūrybiniais posūkiais ir kryptimis publiką dažnai stebinantis dainininkas ir kūrėjas kol kas per daug nelinkęs atvirauti koks bus naujasis jo dainų albumas.

„Darbai tik prasidėjo. Dar tik išsirinkau studiją, kurioje įrašinėsiu. Net nežinau, kur užbaigsiu, tai paaiškės proceso eigoje. Galiu pasakyti tik tiek, kad naujos dainos man atrodo ganėtinai romantiškos, o ar toks bus ir galutinis rezultatas – nedrįstu spėlioti. Noriu tikėti, kad naują albumą klausytojai išgirs 2015-ųjų pavasarį“, - pasakojo dainininkas.

Po metų pertraukos ir didžiulės „Foje“ sėkmės Lietuvos arenose, Andrius grįžta į mažesnes erdves. Klaipėdoje jis koncertuos LCC tarptautinio universiteto Michealsen centre. Beje, šiame universitete A.Mamontovas lankėsi prieš kelis metus. Tuomet viename renginyje kalbėdamas apie šiuolaikinį jaunimą Andrius teigė, kad jis yra toks pats, kaip ir prieš 1000 metų: protestuojantis, ieškantis savo vietos po saule.

Šios minties dainininkas, aktorius ir prodiuseris, neišsižada ir dabar, tačiau kalbėdamas apie jaunosios kartos muzikinį skonį jis išskiria pasirinkimo galimybę, kurios neturėjo jo bendraamžiai.

„Mano vaikai klauso ir 70-ųjų ir 80-ųjų ir šių dienų muzikos. Vertina ją ne pagal tai, kad ji nauja ar sena, o pagal tai ar patinka. Kita vertus, šiais laikais mes domimės daug kuo, tačiau trumpiau apsistojame ties vienu dalyku, nes pasiūla yra milžiniška. Turbūt sunku dabar būtų įsivaizduoti, kad kokia nors didelė jaunų žmonių grupė būtų kokios vienos grupė gerbėjai, kaip kad mūsų laikais buvo “depešistai“, - šypsosi A. Mamontovas.

Andriaus Mamontovo koncertas Klaipėdoje – gruodžio 13 d., 19 val. LCC Tarptautinio universiteto Michealsen centre, Kretingos g. 36; Šiauliuose – gruodžio 14 d., koncertų salė „Saulė“, Tilžės g. 140.


   

Facebook comments