A.Mamontovo singlas "Kregždutės, kregždutės" parduotas auksiniu tiražu

Rugpjūčio mėnesį singlu išleistas Andriaus Mamontovo kartu su Atlanta įrašytas kūrinys „Kregždutės, kregždutės“ tapo auksiniu. Vienu didžiausių vasaros hitų tapusios dainos pardavimai viršijo 3000 vienetų. Tai jau antrasis šiais metais Andriaus Mamontovo auksinis apdovanojimas – gegužės mėnesį išleistas albumas „Beribiam danguje“ auksiniu pripažintas buvo dar vasaros pabaigoje.

Rinkinyje „Legendinės miuziklų dainos“ išleistas kūrinys „Kregždutės, kregždutės“ vasarą tris savaites karaliavo „M-1 Top 40“, penkias savaites „M-1 Lietuvos Top 20“ rinkimuose ir net aštuonias savaites radijo stoties „Lietus“ dvidešimtuke bei daugelyje regioninių radijo stočių.

Dainos „Kregždutės, kregždutės“ vaizdo klipas tapo vienu dažniausiai rodytų vaizdo klipų šiais metais Lietuvoje. Didžioji vaizdo klipo dalis buvo nufilmuota 300-500 metrų aukštyje. Klipo „Kregždutės, kregždutės“ filmavimas buvo atliekamas iš oro baliono ir lėktuvo. Filmavimo metu oro balioną savarankiškai pilotavo Andrius Mamontovas.

Daina „Kregždutės, kregždutės“ yra sukurta lygiai prieš 30 metų. Jos autoriai - Giedrius Kuprevičius ir Saulius Šaltenis, buvę kultūros viceministras ir ministras. Originalioje kūrinio versijoje moterišką vokalo partiją atliko Gintarė Jautakaitė. „Kregždutės“ yra viena mėgstamiausių mano dainų nuo pat vaikystės“, - teigia vieno didžiausių šių metų hito atlikėjas Andrius Mamontovas.

Idėja antram gyvenimui prikelti ariją iš 1973 metais sukurto lietuviško miuziklo „Ugnies medžioklė su varovais“ kilo projekto „Legendinės miuziklų dainos“ iniciatoriams - įrašų kompanijai „Muzikinė partija“ ir Editai Mildažytei. 25 procentai pelno, gauto už singlo „Kregždutės, kregždutės“ pardavimus, skiriama labdaros ir paramos fondui „Bėdų turgus“ ir pasieks kūrybingus žmones su negalia.


   

Facebook comments