Amberlife kupinas kūrybinių minčių

Atlikėjas Amberlife fiziškai nebespėja atsakinėti į jį užgriuvusių laiškų laviną ir atsiprašo gerbėjų, kuriems neturės galimybės padėkoti ir atsakyti asmeniškai.

“Kasdien prodiuserinę kompaniją “Cactus” pasiekia šimtai laiškų paprastu ir elektroniniu paštu ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninių šalių. Gerbėjai lig šiol vis apgailestauja dėl nacionalinės atrankos finalo rezultatų bei ragina mane nepasiduoti ir nenusivilti. Tačiau aš noriu visiems pasakyti, jog nei depresijos, nei nusivylimo požymių tikrai nesu savyje pastebėjęs. Po nedidelės pertraukėlės jaučiuosi esąs kupinas jėgų kibti į naujus darbus. Prisikaupė tiek daug minčių, kurias noriu kuo skubiau sudėlioti į savo naujas dainas. Be to, Klaipėdoje kasdien vis labiau kvepia pavasariu, primenančiu man apie Amberlife projekto atsiradimą beveik prieš metus”,- pasakojo klaipėdietis.

Amberlife teigimu, bundančio pavasario dėka jį apėmusios pakilios ir kūrybingos nuotaikos negadina ir priešiškai nusiteikusių žmonių laiškai. “Yra geros emocijos, yra blogos. Pastarųjų įtakai neketinu pasiduoti. Ypač tais atvejais, kai reiškiama nuomonė būna nepagrįsta jokiais argumentais. Puikiai suprantu, jog negaliu visiems patikti, visiems atrodyti patrauklus ir visų būti mėgstamas”,- sakė Amberlife, šiuo metu didžiąją laiko dalį, kaip ir anksčiau, praleidžiantis su gitara rankose įrašų studijoje.

Be to, Amberlife dar kartą nori pabrėžti, kad jo interesus atstovaujančios prodiuserinės kompanijos “Cactus” ryžtas ieškoti teisybės tarptautiniu lygiu bei teisme nereiškia nieko kito, kaip tik norą, kad ateityje niekam nebekiltų abejonių dėl tinkamo Eurovizijos nacionalinės atrankos organizavimo.


   

Facebook comments