Amy Winehouse albumas - geriausiai parduodamas Didžiosios Britanijos įrašas

Antrasis Amy Winehouse albumas „Back To Black“, ko gero, taps šių metų pačiu perkamiausiu disku Didžiojoje Britanijoje.

Problematiškoji žvaigždė albumą išleido 2006-ųjų metų pabaigoje ir britų salose jo per šiuos metus pardavė daugiau nei 1.5 milijono kopijų – tai reiškia penkis kartus platininį statusą. 24-erių metų atlikėjos debiutinis albumas „Frank“ šiemet taip pat buvo gerai perkamas – nors jis išleistas 2003-aisiais, 2007-aisiais jį įsigijo 300 000 Didžiosios Britanijos gyventojų.

Šis naujienos – tai tarsi gaivaus oro gūsis niūriuose metuose. Winehouse neseniai buvo paleista iš policijos areštinės, kur ją apklausė dėl bylos, iškeltos jos vyrui Blake‘ui Fielder-Civil‘ui, dienas taip pat leidžiančiam kalėjime.

Britų muzikos švėnos naujokė Leona Lewis su debiutiniu albumu „Spirit“ ir Mika su savo darbu „Life In Cartoon Motion“ yra antroje ir trečioje pozicijose, iki metų pardavimų skaičiavimo pabaigos likus savaitei.

Lewis vos per penkias savaites sugebėjo parduoti 1.27 milijono savo albumo kopijų – tai greičiausiai parduodamas debiutinis diskas per D. Britanijos muzikos istoriją. Tuo tarpu pirmasis Mikos albumas, išleistas šių metų vasarį, neseniai perkopė vieno milijono parduotų kopijų ribą.


   

Facebook comments