Amy Winehouse, išėjusi pasivaikščioti pusnuogė, vėl privertė sunerimti

Skandalingoji atlikėja Amy Winehouse vėl „sužibėjo“ – šįkart visi dėl jos sveikatos sunerimo, kai dainininkė buvo nufotografuota besibastanti po Londono gatves dėvėdama tik liemenėlę ir džinsus.

Hito „Back To Black“ atlikėja buvo nufotografuota 5:40 ryto išeinanti iš draugo namų rytiniame Londone, o jos kūną dengė ne visi privalomi rūbai, ji buvo basa ir atrodė gerokai nelaiminga.

Vienas šaltinis britų dienraščiui „The Sun“ teigia: „Amy išėjo ir pradėjo svyruoti. Iškišo galvą virš tvoros, lyg kažko ieškotų. Buvo be galo šalta, o ji buvo be batų ir dėvėjo tik raudoną liemenėlę. Panosėje kažką nesuprantamo murmėjo. Jos elgesys nebuvo panašus į žmogaus, kuris būtų normalios būklės.

Šios naujinos pasirodo praėjus savaitei po to, kai gydytojai liepė Winehouse atšaukti likusius gastrolių po Didžiąją Britaniją pasirodymus ir visus kitus bet kokius koncertinius veiksmus iki 2008-ųjų metų - tam, kad ji „galėtų visiškai pasiilsėti ir išspręsti sveikatos problemas“.

Visgi, dainininkės atstovė spaudai bando ginti sunkius laikus išgyvenančią Winehouse, teigdama,kad ji tiesiog tikrino ar lauke viskas gerai, kai ją „sumedžiojo“ paparacis: „Amy miegojo ir išgirdo kažkokį garsą. Išėjo į lauką, kad patikrintų tai. Ji tiesiog nesuvokė, koks yra metas.“


   

Facebook comments