Amy Winehouse pasirodymas "V" festivalyje: ir švilpimas, ir ovacijos (+ foto galerija)

Rugpjūčio 16-ąją dieną Staffordshire vykusio „V Festival“ festivalio lankytojai buvo negailestingi Amy Winehouse ir nušvilpė skandalingąją žvaigždę, kai ši ant scenos pasirodė pavėlavusi.

Dainininkė, kuri praėjusiais metais šiame renginyje nepasirodė dėl tariamo narkotikų perdozavimo, šįkart į nepatogią padėtį pastatė savo grupės narius, kuriems apie 20 minučių teko užimti vėluojančios atlikėjos laukiančius žiūrovus.

Visgi, ant scenos su juodai-balta palaidine ir džinsais pasirodžiusi Winehouse galiausiai sugebėjo „papirkti“ minią puikiu pasirodymu, sudarytu iš abiejų studijinių albumų kūrinių.

Daugiausiai palaikymo sulaukė daina „Tears Dry On their Own“ bei titulinis antrojo dainininkės albumo „Back to Black“ kūrinys.

Lietui Staffordshire nesustojant, Winehouse ir dar kartą susilaukė švilpimo – šįkart kai dainą „Wake Up Alone“ skyrė savo vyrui, Blake‘ui Fielder-Civil‘ui.

Pastarasis šiuo metu atlieka 27 mėnesių įkalinimo bausmę už žmogaus užpuolimą ir kenkimą teismo procesui.

Kiek sutrumpintas Winehouse pasirodymas baigėsi galinga hito „Rehab“ versija bei itin išpopuliarėjusiu jos perdarytu „The Zutons“ dainos „Valerie“ koveriu.

Nuotraukų galerijoje galite pasižiūrėti šio Amy koncerto akimirkas.


   

Facebook comments