Andre Italijoje dirbo... privačiu detektyvu

Pasirodo Lietuvoje gerai žinomas ir čia daug laiko praleidžiantis dainininkas Andre turi ir kitokių, visiškai su muzika nesusijusių užsiėmimų.

„Gal kam bus sunku patikėti, gal žmonės pagalvos, kad meluoju, bet taip, kaip esu muzikantas, esu ir privatus detektyvas. Nesu koks mėgėjas, nesugalvojantis, kaip turiningai praleisti laisvalaikį, Italijos policija man išdavė leidimą užsiimti tokia veikla“, - sakė Andre.

Tėvynėje žinomiausias Lietuvos italas dirbo savo sesers firmoje, kuri tirdavo privačių užsakovų skundus.

„Dažniausiai žmonės kreipdavosi dėl savo partnerio neištikimybės, o man reikėdavo visa tai išsiaiškinti“, - pasakojo Andre.

Ši patirtis puikiai praverčia jam ir čia.

Andre padeda mūsų šalyje gyvenančiai ir kuriančiai italų rašytojai Michele Brustia.

Jos knygoje „Pink“ galima rasti daugybę istorijų, kurias rašytojai papasakojo Andre iš savo gyvenimo, kuomet dar dirbo privačiu detektyvu.

Seklio lupą iškeitęs į mikrofoną, dainininkas jaučiasi puikiai ir toliau dirba ties savo kūryba.

„Labai džiaugiuosi, jog pagaliau startavo mano internetinė svetainė www.andrezappa.com. Ten visi norintys galės geriau susipažinti su manimi, mano kūryba, bei pasiekimais“, - sakė Andre.

Kaip teigia pats dainininkas, puslapis buvo atidarytas tik praėjusį penktadienį, todėl informacijos dar nėra tiek daug, kiek jam norėtųsi, tačiau tai, anot jo, tik laikinas nesklandumas.


   

Facebook comments