Andre nebijo nusikaltėlių

„Tai buvo panašu į filmus apie italų mafiją, kurios mačiau vaikystėje“, – taip jam rugsėjo 15-ąją nutikusį kriminalinį įvykį apibūdino atlikėjas Andre. Nusikaltėliai, blokavę hito “Mes negalim” atlikėjo “Rover” markės automobilį, po neilgai trukusių grumtynių nustūmė Andre nuo mašinos ir ją nuvarė, sumuštą atlikėją palikę likimo valiai laukuose tarp šiaurės Italijos miestų Bario ir Brindiso. Italijos policijos pareigūnai iki šiol nerado nusikaltėlių ir pavogto automobilio. Nors sumušimai didesnio pavojaus atlikėjo sveikatai nesukėlė, pastarąsias kelias dienas Andre praleido lovoje.

Iš Lietuvos į Italiją atskridęs atlikėjas ketino aplankyti jau pusę metų nematytus tėvus ir brolius, taip pat sudalyvauti numatytoje foto sesijoje kalnuotoje Šiaurės Italijos pakrantėje. Susitikimas su giminaičiais įvyko ligoninėje, kur Andre buvo atvežtas praėjus vos valandai po apiplėšimo. „Labai apmaudu, kad visi suvenyrai ir dovanos, kurias norėjau įteikti savo artimiausiems žmonėms, liko pavogto automobilio bagažinėje, – pasakojo Andre. - Teko visus tik išbučiuoti ir daug kartų pasakyti, kad juos labai myliu“. Suplanuotą foto sesiją teks atidėti kitam kartui.

Nepakartojamą humoro jausmą turintis atlikėjas, nepaisydamas kelyje nutikusio nemalonaus nuotykio, vakar nusprendė grąžinti savo lėktuvo bilietą ir į Lietuvą grįžti kitu savo automobiliu. „Nebijau nusikaltėlių - jie neprivers manęs tupėti vienoje vietoje nekišant kojos už durų, – tvirtino Andre. – Tokie įvykiai kaip tik sustiprina norą keliauti, spjaunant į visas baimes. Nemanau, kad likimas ir vėl parodys man užpakalį“.

Šiandien iš Italijos į Lietuvą automobiliu iškeliausiantis Andre ketina aplankyti Austriją, Čekiją ir Lenkiją. Grįžęs į Vilnių atlikėjas puls prie darbų – bus baigti vaizdo klipo filmavimo darbai. Artimiausiu metu radijo stočių eteryje nuskambės antrasis lietuviškai dainuojančio italo singlas.


   

Facebook comments