Andrea Bocelli į Lietuvą atvyks kartu su šeima

Sausio 11 d. Kaune koncertuosiantis Andrea Bocelli į Lietuvą atvyks ne vienas. Vieną populiariausių pasaulyje tenorų į Lietuvą atlydės jo šeima - žmona Veronica su dukra. Poros prašymu „Žalgirio” arenoje, kur vyks koncertas, bus įrengtas ir vaikų kambarys dvejų metų Virginiai.

Šį pavasarį, po 12 metų draugystės, susituokusi pora nuolat stengiasi kuo daugiau laiko praleisti kartu. Į koncertinius turus atlikėją lydi ne tik Veronica Berti, kuri rūpinasi jo muzikine karjera bei poros dukra. Neretai kartu vyksta ir A.Bocelli sūnūs iš ankstesnės jo santuokos – Amosas ir Matteo. Muzikos žvaigždės ir jo jaunosios žmonos santykiai su pirmąja A.Bocellio šeima galėtų būti laikomi pavyzdžiu: Enrica Cenzatti su sūnumis įsikūrę netoli Andrea vilos, o paaugliai berniukai dažnai pastebimi leidžiantys laiką su tėvu ir Veronica.

Pasaulinio garso italų atlikėjo ir jo dabartinės žmonos meilės istorija prasidėjo nuo atsitiktinės pažinties vakarėlyje. Pats A.Bocelli sako, kad judviejų jausmai įsiliepsnojo akimirksniu - jau kitą dieną po pažinties tuomet vos 18-os sulaukusi Veronica apsigyveno su 25-eriais metais vyresniu dainininku. „Mane pakerėjo jos balsas ir odos švelnumas. Tą naktį aš jai dainavau ariją „Occhi di Fata“ (Fėjos akys) ir jausmas buvo nuostabus. Tai buvo pati greičiausia meilės istorijos pradžia. Tiesą sakant, mūsų santuoka prasidėjo vos mums susitikus,“ – pasakojo scenos romantikas.

„Sėkmingi dviejų žmonių santykiai yra menas. Svarbu išlaikyti cheminį potraukį. Mano nuomone, 25-erių metų skirtumas tik palengvino ir jokiu būdu neapsunkino mūsų santykių. Nemaži amžiaus skirtumai - mūsų šeimos tradicija, mano tėvų sąjunga viena tokių. Be to, aš labai religingas, o amžiaus skirtumas vyrauja daugelyje biblijinių santuokų,“- neslepia Andrea Bocelli. Anot jo, pirmoji santuoka ir joje išmoktos pamokos padeda išvengti klaidų gyvenant su Veronica. „Ji sugebėjo tapti lyg antrąja mama mano sūnums ir tuo pat metu užmegzti puikius santykius su mano buvusia žmona.“

Pati Veronica Berti apie pažinties su Andrea vakarą pasakojo: „Visą laiką į jį kreipiausi „jūs“, o ne „tu“. Kai jau ruošiausi eiti namo, Andrea pasakė: „Lik. Nešvaistyk energijos ir nepaleisk momento. Meilė yra tai, apie ką nereikia galvoti.“ Ir aš pasilikau.“

Apie savo sutuoktinį Veronica sako: „Jis labai protingas vyras ir išmoko mane daugelio dalykų. Jam nėra nieko neįmanomo, vos tu pasakai, kad kažkas neįmanoma, jis tai padaro. Andrea mėgsta iššūkius. Su juo neįmanoma pyktis – kai aš supykstu, jis išlieka ramus. Andrea iš tų žmonių, kurie atleidžia tūkstančius klaidų ir vis dar draugauja su tais pačiais žmonėmis, su kuriais draugavo būdamas 18-os.“

Dar vaikystėje prarastas regėjimas nesutrukdė Andreai Bocelli pasiekti muzikos pasaulio aukštumų. Daugiau kaip 80 milijonų tiražu parduoti įrašai, Auksinio gaublio, ECHO, Britų klasikinės muzikos ir kiti apdovanojimai, žvaigdžė Holivudo šlovės alėjoje ir netgi jo vardu pavadintas paplūdimys Italijoje – retas artistas gali varžytis su A.Bocellio sėkme.

Jaunystėje dainavęs baruose ir restoranuose, šiandien jis koncertuoja monarchams, popiežiams, prezidentams ir tūkstantinėms žiūrovų minioms prestižiniuose operos teatruose, didžiausiose arenose bei tokiuose renginiuose kaip Turino olimpiados uždarymas, NBA visų žvaigždžių savaitgalis ar UEFA Čempionų lygos finalas.

Populiariausiu klasikinės muzikos atlikėju planetoje pripažintas Andrea Bocelli praėjusiais metais išleido jau keturioliktąjį studijinį albumą „Passione“, kuriame galima išgirsti virtualų duetą su legendine prancūzų atlikėja Edith Piaf, taip pat dainas, įrašytas su su popmuzikos žvaigždėmis Jennifer Lopez ir Nelly Furtado. Praėjusį rudenį pasirodė ir koncertinis dainininko albumas „Love In Portofino“, kuriame su Andrea pasirodė ir jo mylimoji Veronica Berti bei žymus džiazo trimitininkas Chrisas Botti.

Sausio 11 d. Lietuvos muzikos gurmanams taps išskirtine – pasaulinio garso tenoras Kauno „Žalgirio“ arenoje pasirodys kartu su Lietuvos valstybininiu simfoniniu orkestru (meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius) ir Kauno valstybiniu choru (meno vadovas ir vyr. dirigentas Petras Bingelis). Andrea Bocelli koncerte atliks klasikines arijas iš žymiausių Italijos ir viso pasaulio operų bei dainas iš savo naujausio albumo „Love in Portofino“. 56-erių atlikėjas „Žalgirio“ arenoje susirinksiantiems žiūrovams yra parengęs ir staigmenų. Bilietus į koncertą platina BILIETAI LT.


   

Facebook comments