Anglijos futbolo rinktinės himną atliks Blazin' Squad

Likus vos kelioms savaitėms iki Europos futbolo čempionato Portugalijoje, Anglijos Futbolo asociacija nusprendė, kad anglų futbolininkus kovoms geriausiai įkvėps grupės Blazin‘ Squad atliekama daina.

Paauglių tarpe itin populiari iš Šiaurės Londono kilusi dešimties jaunuolių grupė jau pasirašė kontraktą, kurio dėka tapo istorijos dalimi.

„Sprendimas buvo ilgai svarstomas, tačiau Futbolo asociacija yra įsitikinusi, kad Blazin‘ Squad pajėgi sukurti ir įrašyti dainą, prilygsiančią geriausiems futbolo himnams“, - teigia informuoti šaltiniai.

Ruošdamasi atsidurti vienoje gretoje su ankstesnių Anglijos futbolo rinktinės dainų atlikėjais New Order, Echo & The Bunny Men ir Ant & Dec, jaunuoliai šiuo metu įtemptai dirba įrašų studijoje.

Įširdę kritikai viešai piktinasi šiuo Futbolo asociacijos sprendimu. Teigiama, kad grupė, kurią sudaro kvailokais vardais pasivadinę paaugliai Freek, Melo-D, Reepa, Spike-E, Krazy, Rock B, Flava ir Tommy B, toli gražu nėra išmintingas pasirinkimas.

Skeptikai įsitikinę, kad Blazin‘ Squad nėra pajėgi sukurti ir įrašyti dainą, kuri savo populiarumu prilygtų klasikiniam futbolo hitui „Three Lions“.

Jų paguodai, alternatyvią Anglijos futbolo rinktinės dainą planuoja įrašyti komikas Keith Aallen. Šis veikėjas 1998 m. vykusio Pasaulio čempionato metu kartą jau buvo tapęs gelbėtoju.

Tada Keith Allen prisidengė pseudonimu Fat Les, ir įrašė alternatyvią dainą „Vindaloo“, sėkme pralenkusią oficialų anglų futbolo rinktinės himną.

„Atliksiu savo pareigą tėvynei, ir man nesvarbu, kiek tai kainuos. Jei reikės parašyti naują dainą, aš tai padarysiu“, - šmaikščiai šią žinią komentavo aktorius.

Dar vieną anglų futbolo žvaigždėms skirtą dainą įrašė TV serialo „Casualty“ aktorius Will Mellor. Vaikinas, kuriam talkino The Celeb Squad vardu pasivadinę kitų TV serialų „Hollyoaks“ ir „Coronation Street“ aktoriai, išleido singlą „You Know The Score“.

Pranešama, kad šio singlo uždirbti pinigai atiteks praeityje garsaus futbolininko Bobby Moore fondui, kovojančiam su vėžiu.


   

Facebook comments