Antanas iš “Dangaus” išledžia solinį albumą

Daugelio nuostabai, pirmuoju solinio albumo autoriumi visoje realybės dramų istorijoje tapo Antanas Nedzinskas iš “Dangaus”! Pats niekuomet neslėpęs, jog natų nepažįsta, Antanas “Danguje” dainavo taip, kaip mokėjo. Iš kolegų sulaukdavęs priekaištų, jog “traukia pro šalį”, vaikinas nėmaž nesijaudino. “Manykit, ką norit – o paskutinį žodį tars publika,” – atrėždavo jis. Kaip tik publikos dėka jis tapo vienu ilgiausiai šou išlikusių dalyvių. Kojos jam nepakišo net nesibaigiantys “Dangaus” kompanijos mėginimai atsikratyti keistokai besielgiančiu sugyventiniu – kaip “etatinis” fantomas, jis pats iš šou “išmetė” net tris prieš jį pralaimėjusius dangiečius.

Ginčai dėl Antano muzikinių sugebėjimų netilo nuo pat šou pradžios iki Antano atsisveikinimo su “Dangumi”. Tačiau akivaizdu viena – Antanas išties turi nemažai gerbėjų, vertinančių jo sodrų balso tembrą ir atliekamos muzikos stilių.

“Esu ieškotojas, romantikas, kuriam dainavimas – savęs suradimas. Kaip atlikėjas - dainuoju taip, kaip susiformavau, vaikystėje klausydamas savo tėvų įrašų. Mano dainavime neverta ieškoti taisyklių – nes dainos, jų tekstai, emocijos kyla iš mano vidaus,” - sako naujai “iškeptas” solinio albumo, simboliškai pavadinto „Fontanas“, autorius.

Mėnesiai, praleisti “Dangaus” akademijoje, Antanui nenuėjo veltui. Vaikinas ne tik spėjo pramokti pagrindinių dainavimui ir scenai reikalingų dalykų, bet išeidamas iš šou, jau buvo sukaupęs pakankamai didelį “kraitį”. Pirmajame Antano soliniame albume, – net 13 kūrinių! Tai – garsiausi ir Antano mylimiausi 60-70-ųjų lietuviškos estrados šlageriai.

„Fontano“ ieškokite visose muzikos prekybos vietose jau nuo gruodžio 19 dienos – dar spėsite į Kalėdų senelio maišą įdėti puikią staigmeną linksmai į gyvenimą žvelgiantiems bičiuliams. Naujametinių vakarėlių „vinimi“ taps ne tik „Elektrėnų žiburiai“, „Švelnus pūkeli“ ar „Trubadūro arija“ iš „Brėmeno muzikantų“, bet ir nuostabios, vyresnei kartai puikiai pažįstamos dainos „Mėlynos gatvelės“ ar „Suomiška pirtis“. Jaunesnei auditorijai jos turėtų tapti netikėtu atradimu.

Šiuo metu Antanas VU Komunikacijos fakultete siekia viešųjų ryšių magistro laipsnio, tačiau su muzika atsisveikinti neketina. Kokių dar muzikinių projektų galime tikėtis iš Antano Nedzinsko, vaikinas kol kas neatskleidžia.


   

Facebook comments