"Anthrax" roko hitų koverių rinkinyje - ir nauja "AC/DC" dainos "TNT" versija

Sunkiosios muzikos žvaigždės "Anthrax' paruošė naują projektą, kurį sudarys aštuonių roko klasika tapusių kūrinių koveriai. Tarp jų - ir toks hitas kaip "AC/DC" daina "TNT".

Albume "Anthems" taip pat bus perdainuotos "Thin Lizzy", "Cheap Trick", "Boston", "Rush" ir "Journey" dainos.

"Įraše bus visos dainos, su kuriomis aš užaugau ir kurių klausausi visą amžinybę. Tai - tiesiog gera muzika," pranešime spaudai teigia vokalistas Joey Belladonna. "Man buvo smagu dainuoti tas dainas ir labai džiaugiuosi, jog su "Anthrax" įrašime visas šias roko klasikas. Tikrai smagi medžiaga!"

Tarp į būsimą EP patekusių kūrinių yra "Jailbreak" (Thin Lizzy), "Anthem" (Rush), "Smokin" (Boston), "Big Eyes" (Cheap Trick) ir "Keep On Runnin" (Journey).

Būgnininkas Charlie Benante taip pat neslėpė simpatijų vienai iš perdainuotų grupių "Boston". "Jei kada nors ir buvo išleistas tobulas pirmasis albumas, tai jo autoriai yra "Boston"," sakė jis. "Jų sukurtos harmonijos vėliau perėjo į "Iron Maiden", o tai, be abejo, nuvedė iki thrash metal."

"Anthems" buvo įrašinėjamas visame pasaulyje, kuomet "Anthrax" rengė koncertines gastroles.

Kompanija "Nuclear Blast" albumą išleis kovo mėnesį. Kol kas galima pasiklausyti jau anksčiau pristatyto, bet į rinkinį taip pat pateksiančio pačių "Anthrax" kūrinio "Crawl".   

Facebook comments