Antradienio vakarą „Siemens“ arenoje karaliavo „Backstreet Boys“

Antradienio vakarą Vilniaus „Siemens“ arenoje koncertą surengė kultinė vaikinų grupė „Backstreet boys“. Spaudos konferencijoje dalyvavę grupės atstovai Howie Dorough ir Nick Carter maloniai atsakinėjo į žurnalistų klausimus. Vaikinai prisipažino, kad sugrįžti į didžiąją sceną kaip grupei buvo gana sudėtinga, kadangi keletą metų jaunuoliai kūrė asmenines solines karjeras.

Sugrįžimą apsunkino ir tai, kad vienas grupės narys paliko komandą. Kevin Richardson šeimos pagausėjimo sulaukė kaip tik muzikinio darbymečio metu, todėl jam teko rinktis tarp grupės ir šeimos.

Nors du dabartiniai grupės nariai Brian Littrell ir Howie taip pat yra vedę, jų tai nesulaikė nuo noro koncertuoti. Drauge su šeimomis keliaujantys atlikėjai džiaugėsi žmonų supratingumu.

„Mano žmona po koncertų mielai fotografuoja mane su gerbėjomis, ji labai supratinga moteris. Tekėdamos už mūsų jos žinojo, kad teka už populiarumo, žiniasklaidos dėmesio ir visos „Backstreet boys“ koncepcijos“, - pasakojo Howie.

Vaikinai spaudos konferencijos metu gyrė lietuvaičių grožį ir kaip įprasta tikino, jog su malonumu mūsų šalį aplankytų ir pažintiniais tikslais. Howie prasitarė radęs laiko pasivaikščioti Vilniaus gatvėmis, tačiau akcentavo ne miesto grožį, o faktą, kad jo žmonos šeima yra iš Lietuvos.

Koncerto dieną paaiškėjo, kad „Backstreet boys“ apšildys vaikinų grupė iš Floridos valstijos „The Drive Home“. Patys organizatoriai tikino apie koncerto programos pasikeitimus sužinoję tik valandą prieš pasirodymą.

Koncertas prasidėjo gausiomis ovacijomis, kuomet scenoje teatralizuotą prisistatymą atliko „Backstreet Boys“ vaikinai. Dekoracijos ir scenografija keitėsi labai greitai: bokso ringas virto jaukiu pasisėdėjimu prie lošimo stalo, o pastarasis – įprastine eilute mikrofonų scenos priešaky. Vaikinai keitė sceninius kostiumus, šoko, tačiau nė vienai dainai jiems nepritrūko kvapo. Gyvai atliekama muzika skambėjo labai profesionaliai ir kokybiškai.

Senas ir gerai pažįstamas grupės dainas keitė šokių muzikos ritmai ir energingai atliekamos naujausios vaikinų dainos. Organizatorių teigimu, į koncertą Vilniuje buvo dedama labai daug vilčių. Jau iš anksto buvo planuojama „Siemens“ arenoje surengti vieną energingiausių turo pasirodymų.


   

Facebook comments