Apdovanojimai po apdovanojimų...

Praėjusį pirmadienį, spalio 24-ąją, Las Vegase buvo apdovanoti „Radio Music Awards 2004“ laimėtojai.

Po du apdovanojimus „nuskynė“ Usher‘is ir „Linkin Park“. Usher‘is buvo pažymėtas kaip „Geriausias metų hip hopo atlikėjas“ bei „Metų hip hopo dainos atlikėjas“ (už kūrinį „Yeah!”), o „Linkin Park‘ buvo pripažinti „Metų roko grupe“ bei „Geriausios alternatyvinės dainos atlikėjais“ (už dainą „Numb“).

„Radio Music Awards“ prizai įteikiami tiems atlikėjams bei grupėms, kurių kūriniai dažniausiai skambėjo radijo stočių eteryje.

Usher‘iui sėkmė šypsojosi ir Norvegijos sostinėje Osle surengtuose „Nordic Music Awards“ – jis buvo pripažintas „Metų atlikėju“. Amerikiečių popmuzikos žvaigždei Anastaciai atiteko „Metų atlikėjos“ apdovanojimas. Kitose kategorijose triumfavo „Westlife“, “Rasmus“ bei „Outlandish“.

Nugalėtojus rinko Norvegijos, Danijos bei Švedijos gyventojai, kurie už savo herojus balsavo telefonų skambučiais bei SMS žinutėmis.

O štai Amerikoje jau ruošiamasi „People‘s Choice Awards“ – apdovanojimų ceremonija įvyks kitų metų sausio 9-ąją. Dabar jau paskelbti kandidatai laimėti šią „liaudies“ premiją, mat nugalėtojus renka ne specialios komisijos, o Amerikos gyventojai. Tapti „Mylimiausia grupe“ pretenduoja „Evanescence“, „Maroon 5“, „No Doubt“, „Outkast“ bei „U2“. Dėl „Mylimiausio atlikėjo“ titulo varžysis Eminemas, Joshas Grobanas, Johnas Mayeris, Price‘as bei Usheris. O „Mylimiausia atlikėja“ gali tapti Sheryl Crow, Norah Jones, Avril Lavigne bei Sarah McLachlan.


   

Facebook comments