“Arbata” triukšmingai pradėjo “Alternatyvios muzikos apdovanojimus”

Vasario 15 dieną įvykę “Alternatyvios muzikos apdovanojimai” susilaukė didelio susidomėjimo.

Nekomercinių ir žiniasklaidoje retai aptariamų grupių bei atlikėjų apdovanojimuose, po vienu stogu galima buvo pamatyti daugybę muzikantų, leidybinių firmų atstovų, interneto portalų kūrėjų ir kitų, alternatyviai muzikai neabejingų žmonių - į Lenkų kultūros rūmus susirinko daugiau kaip 1200 žmonių!

Pirmąjį tokio pobūdžio renginį triukšmingai pradėjo vilniečių grupė “Arbata”.

“Mums labai malonu, kad šią šventę pradėjome būtent mes”, - sakė “arbatiniai” bei suskubo nupasakoti trumpą istoriją, kodėl renginiui “atidaryti” pasirinkti buvo būtent jie.

“Užpernai mes pradėjome “Rudstock” festivalį, tada prie mūsų priėjo vienas festivalio organizatorių, “Zona Records” vadovas D. Bluvšteinas ir pasakė, jog gerai, kad grojome pirmieji, esą puikiai “užvedėme” publiką. D. Bluvšteinas yra ir vienas “Alternatyvios muzikos apdovanojimų” organizatorių, tad gal prisiminęs praėjusius metus, renginį pradėti paprašė mus. Ir nors tai tik spėjimai, nepaisant to mums tai didelė garbė”, - pasakojo grupės “Arbata” vaikinai.

Muzikantai džiaugiasi, jog egzistuoja tokie apdovanojimai, kurie įvertina ir kitokią, sudėtingesnę, “nepopsinę” muziką.

“Kitąmet ruošiamės išleisti savo albumą ir tikimės, jog būsime nominuoti “Geriausio metų albumo” kategorijoje”, - šypsojosi muzikantai.

“Mes siekiame kokybės,” - jau rimtai tęsė grupės “Arbata” gitaristas Andrėjus. – “Instrumentus ir vokalus įrašinėjame skirtingose studijose, “masteringą” ketiname daryti dar kitoje. Tokiu būdu ieškome žmonių, kurie būtų savo srities žinovai ir puikiai išmanytų tai, ką daro”.


   

Facebook comments