“Armageddon Descends III” atmosferą kaitins tikras norvegiškas juodmetalis

Kovo mėnesį vyksiančiame trečiajame “ARMAGEDDON DESCENDS” pasirodys norvegiško black metal atstovai TORTORUM.

Nors ši grupė susikūrė viso labo prieš keturis metus, ją sudarančių muzikantų dalyvavimas grupių kaip GORGOROTH, ENSLAVED, SPEARHEAD, DEAD TO THIS WORLD veikloje, turėtų išsklaidyti bet kokias abejones dėl jų patirties, atsispindinčios tiek kūrybinėje plotmėje, tiek gyvame muzikos atlikime. Per savo gyvavimo laiką norvegai, po “World Terror Committee” vėliava išleido du pilnagrojus albumus “Extinctionist (2012) ir “Katabasis” (2014). Pirmasis albumas, turėjęs būti viso labo demo įrašu artimam draugų ratui, pademonstravo griežtas pretenzijas į kūrybiškumą, tačiau visos šios pastangos nublanksta naujojo albumo šviesoje. Sėlinantis, grėsmingas, nepastovus, išbalansuotas, disonansiškas, bet tikras juodmetalis – tokie epitetai kyla sąmonėn, norint apibūdinti “Katabasis” ir, iš tiesų, nei vienas iš jų nešauna pro šalį, nes TORTORUM kuriama muzika yra XXX.

Festivalio svečiai iš Norvegijos prisijungs prie senovinio death metal grupės PROFANAL iš Italijos ir festivalyje bus tarp pagrindinių atlikėjų. Kita vertus, Nekrokatarsis komanda turi gerokai ambicingesnių planų, kurie bus atskleisti palaipsniui.

SVARBU: festivalio data stumiasi savaite į priekį ir dabar armagedonas numatomas 2015 m. kovo mėn 14 dieną. Taip pat festivalio organizatoriai praneša, kad festivalis trečią kartą vyks Kultūros Bare “Kablys” (Kauno g. 5, Vilnius).

Ekstremaliosios muzikos festivalis “ARMAGEDDON DESCENDS III”
TORTORUM (tikras norvegiškas juodmetalis)
PROFANAL (d-beat death metalas)
+TBA
2015 m. kovo mėn. 14 diena
Kultūros baras “Kablys”, Kauno g. 5, Vilnius


   

Facebook comments