Artėjant „Sparks“ koncertui Vilniuje, išleidžiamas naujas grupės albumas

"Net šiurpas ima, koks tai geras albumas. Jame pilna idėjų, apie kurias pasvajoti gali net dvigubai jaunesni už juos žmonės. Jei tau patinka Mika, Franz Ferdinand ir kiti, pasiklausyk šio albumo, kad išgirstum, nuo ko viskas prasidėjo". Taip įtakingas britų žurnalas G3 pristato 2008 m. gegužės 19 d. išleidžiamą naują - jau 21-ą! – studijinį grupės „Sparks“ albumą “Exotic Creatures Of The Deep”.

Artėjant su nekantrumu laukiamam kultinės grupės „Sparks“ koncertui Vilniuje ir praėjus net 37-eriems metams nuo „Sparks“ debiutinio 1971-ųjų metų albumo “Sparks/Halfnelson” pasirodymo, jos kūrybos gerbėjai sulaukė puikios dovanos.

Žinia apie būsimą albumą buvo išplatinta dar 2007 metų pabaigoje, tačiau ilgą laiką jo pavadinimas buvo laikomas paslaptyje ir vadinamas darbiniu pavadinimu tiesiog „21“. Albumas įrašytas Los Andžele (Kalifornijos valstija, JAV), grupės įkūrėjų brolių Ron ir Russell Mael studijoje „Sparks Studio“. Jame klausytojams pristatoma trylika visiškai naujų “egzotiškų kūrinių”, kurių tarpe rasime ir tokių šelmiškų ir keistų pavadinimų kaip “I Can‘t Believe That You Would Fall For All The Crap In This Song”, “(She Got Me) Pregnant”, „Let The Monkey Drive“ ar “Photoshop”. Kaip jau tapo įprasta, naujo albumo dainos eilinį kartą stebina brolių Mael‘ų ypatingu gebėjimu gluminti ir stulbinti. Pasiklausius jo, kyla klausimas: ar gali dviejų žmonių kūryba jau beveik keturiasdešimt metų kiekvieną kartą būti tokia gaivi, gyvybinga, nenuspėjama ir neprilygstama? Atsakymas tik vienas – gali, jei tai yra grupė „Sparks“!

Naujausių kūrybinių ieškojimų rezultatas - albumas “Exotic Creatures Of The Deep”. Šis darbas - tai lyg ir evoliucija dviejų paskutinių grupės studijinių albumų „Lil‘ Beethoven“ ir „Hello Young Lovers“, kuriuose anot muzikos kritikų „buvo girdima pop-opera, rokas ir aukštoji drama“.

Albumą pristato pirmasis jo singlas – puikios elektroninės muzikos pavyzdys – daina „Good Morning“. Nuo šio pirmadienio ji skamba „Radiocentro“ eteryje su kitomis naujomis savaitės dainomis. Neabejojama, kad netrukus šį nuotaikingą radijo singlą pradės transliuoti ir kitos Lietuvos radijo stotys, o naujo albumo ir singlo pasirodymas paakins nesuskubusius grupės talento gerbėjus įsigyti paskutinius dar likusius stovimus bilietus į grupės„Sparks“ koncertą Vilniuje, Forum palace š.m. birželio mėn. 17 dieną.


   

Facebook comments