Ashera lankėsi Estijoje

Atlikėjai Asherai praėjusioji savaitė buvo ypač įtempta. Ji ne tik turėjo atlaikyti nesibaigiančias fotosesijas, laidų filmavimus, bet ir ilgą kelionę automobiliu.

"Iš tiesų labai gaila, kad keletoje laidų taip ir nespėjau nusifilmuoti dėl laiko stokos, tačiau man buvo labai svarbu savaitgalį paaukoti vienam svarbiausių festivalių "Battle of the East 2004", kuris vyko Estijoje", - pasakojo mergina.

Į šį renginį ją svečio teisėmis pakvietė vienas geriausių Didžiosios Britanijos diskžokėjų - Dj Booma, kurį Ashera sužavėjo savo veiklumu, muzika bei artistiškumu. "Jau kurį laiką su juo bendraujame, jis labai mielas, gabus ir protingas žmogus. Net nesitikėjau, kad gali tekti dalyvauti tokiame renginyje VIP teisėmis", - džiaugėsi Ashera.

Į kelionę su Ashera kartu vyko du šokėjai ir viena šokėja, kuriuos apstulbino renginio mąstai. "Mums teko garbė susipažinti ne tik su Estijos bei kitų valstybių reperiais, breiko šokėjais, bet ir su visoje Europoje gerai žinomu diskžokėjumi Dj Kid Skraam", - sakė ji.

Pasak jos, tiek visas renginys, tiek po jo vykęs vakarėlis buvo puikūs - laikas, praleistas tarp žinomų žmonių praplėtė draugų ratą, o taip pat suteikė daug naudingų žinių.


   

Facebook comments