Asheros komanda vėl didėja

Prie dviejų į Asheros komados nares priimtų šokėjų netrukus prisidės dar dvi pagalbinės šokėjos, o "gyvuose" koncertuose Asherai pritars dvi vokalistės.

Taigi, dainininkės įvaizdžiu užsiimanti komanda - drabužius kartu su dizaineriu Mantu Petruškevičium kurianti atlikėjos mama ir stilistas Šarūnas Žukauskas - turės dar daugiau darbo.

"Įvaizdis bus "raganiškas", raganomis virs visas mūsų septynetas. Tai, ką dėvėsiu scenoje puikiai atspindės mano charakterį - nenuspėjamą ir "crazy". Patinka man parinkti platforminiai batai, specialiai sukurtos margaspalvės basutės, kurios yra tokios vienintelės visame pasaulyje. Taip pat džiaugiuosi ir drabužiais, kurie mane išskirs iš kitų atlikėjų.

Taip pat Ashera išdavė ir vieną paslaptį, kad pastaruoju metu visas septynetas itin daug laiko praleidžia choreografijos salėje, kur kuria bei repetuoja nauja koncertinę programą su teatriniais motyvais. "Turime daug idėjų ir jas jau netrukus įgyvendinsime. Šiuo metu mes ieškome atlikėjo vaikino, kuri galėtume prijungti prie savo pasirodymo. Tokiu būdu galėtumėme važinėti po Lietuvą su dvigubu šou, kokie užsienyje yra įprasti. Beje, šou programą galvojame pavadinti "Šešėlių knyga - septyni epizodai", - pasakojo mergina.


   

Facebook comments