“Aštrus” naujasis Evos albumas

Jau netrukus visi Lietuvos klausytojai turės galimybę įsigyti naują, antrąjį, Evos albumą “Įsimylėjus tave”, kurį pristatyti atlikėja ketina vasario 18 – tąją.

Dažnai vadinama ugningąja, dainininkė labai patenkinta naujausiu savo darbu.

Itin neįprastas yra ir jo viršelis, kuriame atlikėja apsikabinusi... žąsiną!

“Esu neprognozuojama ir man tai patinka. Negaliu paaiškinti daugelio savo poelgių ar sprendimų, ką jau kalbėti apie albumo pavadinimą ar viršelį”, - juokavo Eva.

“Pavadinimas gimė spontaniškai. Galbūt jis yra būtent toks, nes esu linksma, galbūt todėl, jog nuolat nenustygstu vietoje, o gal tiesiog dėl to, jog jame daug duetu įrašytų dainų”, - svarstė atlikėja.

Duetų, įrašytų su gerai Lietuvoje žinomais atlikėjais, tikrai nemažai. Evai “padėjo” Č. Gabalis, estrados princu tituluojamas R. Cicinas, reperis Vilius iš grupės “Skamp” bei operos solistas D. Staponkus.

“Nerealus ir apie meilę” – taip trumpai albumą įvardina temperamentingoji Eva. “Nors tai pop muzika, bet ne tas nuvalkiotas ir primityvus lietuviškas “popsas”, kurio tiek daug mūsų radijo stotyse. Dainos “aštresnės”, įrašytos su tam tikru prieskoniu, kurį suteikia “rokavų” gitarų skambesys” - šypsodamasi pasakojo dainininkė.

Vasario 18 diena pasirinkta neatsitiktinai.

“Nežinau kodėl taip yra, bet esu prietaringa. Būrėja man išpranašavo būtent šią datą, todėl visa širdim tikiu, kad vasario 18 – toji albumo pristatymui tinka idealiai”, - sakė Eva.


   

Facebook comments