Atlanta turi su kuo mylėtis, bet neturi naujo draugo

Pirmadienį antrąjį savo albumą "Vėjas man pasakė" žiniasklaidos atstovams pristatė dainininkė Atlanta. Spaudos konferencijoje dalyvavo ir naujas dainininkės draugas, tačiau Atlanta jį slėpė nuo žurnalistų.

Viršeliui pozavo pusnuogė

Antrąjį savo albumą "Vėjas man pasakė" Atlanta ketino išleisti gerokai anksčiau, tačiau išleidimo data buvo nukelta, nes jame dainininkė norėjo patalpinti ir neseniai kartu su Andrium Mamontovu projektui "Legendinės miuziklų dainos" įdainuotą kūrinį "Kregždutės". Tačiau, pasak dainininkės, net ir po ilgų derybų nepavyko susitarti su projekto vadovais, kad leistų "Kregždutes" įsidėti į albumą.

"Albumo įrašai, kaip ir buto remontas, - tai du dalykai, kurie niekada laiku nepasibaigia", - juokavo Atlanta.

Albumo viršelio nuotraukoms dainininkė pozavo apnuoginusi viršutinę kūno dalį. Paklausta, ar jai nebuvo sunku apsinuoginti prieš fotoobjektyvą, Atlanta tikino, jog iš pradžių nė neketinusi to daryti.

Apsinuoginti Atlanta sakė sutikusi tik paraginta fotosesijai vadovavusios fotografės Vaivos Abromaitytės.

"Nenorėjau iš pradžių to daryti, nors nebuvau nei "už", nei "prieš". Savaime taip išėjo", - teigė dainininkė. Beje, Atlanta prisipažino turinti savo pačios aktų, - vieni daryti tuomet, kai jai buvo 15 metų, o kiti - sukakus pilnametystei.

Maždaug 8-10 valandų trukusią fotosesiją, anot Atlantos, vainikavo dar vienas "nuotykis" - dainininkė įsirėžė į stulpą Rotušės aikštėje.

Norėtų koncertuoti su gyva grupe

Dainininkė sako, kad pristatydama antrąjį albumą jaučiasi daug tvirtesnė nei 2001 m., pasirodžius debiutiniam albumui "Mergaitės nori mylėt".

Atlanta pasakojo, kad antrasis albumas jai pačiai artimesnis muzikine prasme, nes pati prisidėjo formuojant muzikinį stilių. Ypač tai atsispindi kūrinyje "Dviese", kuris labiausiai patinka ir pačiai Atlantai.

"Šiame albume jau yra gyvų instrumentų, kurių visuomet trūko, - tikino dainininkė. Atlanta išreiškė viltį kada nors koncertuoti su "gyvais" muzikantais. - Strikinėjimas pagal fonogramą tikrai nėra kažkas ypatinga".

Beje, kurį laiką su naujų šokėjų grupe pasirodančiai Atlantai viename koncerte uostamiestyje talkino striptizo šokėjai. Nors, pasak atlikėjos, jų pasirodymas tiesiog prikaustė merginų dėmesį, Atlanta su jais neketina tęsti bendradarbiavimo.

Meilę žlugdo atstumas

Atlanta sakė iš Lietuvos pakeliauti išvažiuosianti tik tada, kai Lietuvoje atšals orai. "Vasarą šilta ir čia. Jeigu kalbėtume ne apie keliones, o gyvenimą užsienyje, niekada neiškeisčiau Vilniaus į jokį kitą miestą", - pasakojo dainininkė.

Į Australiją, kur gyvena jos draugas, atlikėja sakė nebevažiuosianti. "Tikrai nebevažiuosiu, nors galvojau apie tai, - teigė Atlanta. Į klausimą, ar ji tebedraugauja su Australijoje besimokančiu lietuvaičiu, dainininkė sakė neturinti ką atsakyti. - Ne viskas taip gerai, kaip norėtųsi... Atstumas daro savo".

Paklausta apie konfliktą su buvusiu vadybininku Vilium Survila, Atlanta nesileido į kalbas. "Visos skyrybos yra skausmingos", - tepasakė ji ir tuoj pat ėmė pasakoti, kaip ji džiaugiasi turėdama naują vadybininkę, su kuria puikiai sutaria. Su grupės "Delfinai", kurią globoja buvęs jos vadybininkas, nariais dainininkė sakė taip pat nebebendraujanti - tik pasisveikinanti susitikusi.

Didžiausias narkotikas - mylėjimasis

Paklausta apie skandalingą publikaciją, kurioje rašoma, jog ji vartojanti narkotikus, dainininkė kiek sutriko, tačiau į tiesmuką klausimą, ar vartojanti narkotikus, atsakė neigiamai. "Didžiausias narkotikas yra meilė. Jis labai stipriai veikia. Be to, narkotikai - nemadinga. Kas madinga? Mylėtis", - sakė dainininkė. Nuskambėjus klausimui, ar turi su kuo mylėtis, Atlanta atsakė lakoniškai: "Taip".

Tai, kad naujasis Atlantos draugas dalyvavo spaudos konferencijoje, žiniasklaidos atstovai sužinojo ne iš jos pačios, o iš informacinio biuletenio "Bombonešis".

"Atsakydama į žurnalistų klausimą, kas nauja jos asmeniniame gyvenime, Atlanta prasitarė, kad turi naują draugą ir yra labai laiminga. Žurnalistams nepavyko sužinoti, kas tas naujas dainininkės mylimasis. Juokingiausia, kad dainininkės draugas dalyvavo spaudos konferencijoje. Taigi paslaptingas asmuo, apie kurį tiek daug buvo kalbama, stovėjo visiškai šalia ir santūriai šypsodamasis klausėsi spėlionių", - rašoma "Bombonešyje".

Turi naują draugą ar ne?

Atlanta "VL Vakaro žinios" paneigė turinti naują draugą. "Nesąmonė, "briedas" kažkoks. Iš kur tokia informacija? Neturiu ką pasakyti", - paprašyta įvardyti paslaptingąjį draugą apstulbo dainininkė, per spaudos konferenciją prisipažinusi, kad mylėtis turi su kuo.

Tuo tarpu naujoji atlikėjos vadybininkė Julija aiškino, jog Atlanta iš tikrųjų turi naują draugą ir jis dalyvavo spaudos konferencijoje. Tačiau teigė jo vardo be dainininkės sutikimo neatskleisianti. Vadybininkė sakė gavusi dainininkės sutikimą paskleisti informaciją tik apie tai, kad naujasis jos draugas dalyvavo spaudos konferencijoje.


   

Facebook comments