Atlikėjas Jurgis Brūzga paskelbė apie savo dalyvavimą Eurovizijos nacionalinėje atrankoje

Praėjusiais metais sėkmingai pasirodęs Eurovizijos nacionalinėje atrankoje, Jurgis Brūzga savo jėgas nusprendė išbandyti ir šiemet. Šį kartą dainininkas į atranką eina ne tuščiomis: „Dabar jau žinau, koks esu atlikėjas, turiu savo stilių, dainą ir tikiu savimi“ – sako Jurgis.

Dainininkas Jurgis Brūzga tikina, jog šiais metais jo lūkesčiai Eurovizijos nacionalinėje atrankoje yra gerokai didesni. Atlikėjo nuomone, praėjusi atranka buvo labiau savęs išbandymas, o šiais metais jis pasiryžęs kovoti dėl pergalės. „Manau, jog Eurovizija yra dainos konkursas, tad eiti be savo kūrinio yra beprasmiška. Praeitais metais jaučiau, jog Eurovizija dar ne man, tačiau šiemet turiu puikią dainą ir tikiu jos sėkme.“

Jurgis Brūzga kelialapį į didžiąją Euroviziją bandys iškovoti su daina „GoOne“. Atlikėjas pasakoja, jog daina susijusi su pasaulyje vykstančiais neramumais: „Kurinys yra apie chaosą, vykstantį ne tik pasaulyje, bet ir žmogaus viduje. Dainos pagrindinė mintis yra tokia, jog kiekvienas turime pradėti nuo savęs ir nusiraminti viduje.“

Dainos „GoOne“ muzikos autorius yra pats Jurgis, o žodžių – jo žmona Akmėja Brūzgė. „Džiaugiuosi, jog žodžius kūrė mano žmona, daina man tampa dar artimesnė. Mes esame tikrai neblogas šeimyninis duetas” – šypsosi Jurgis. Kolkas dainininkas savo kūrinį dar laiko paslaptyje ir žada klausytojams pristatyti pirmosios Eurovizijos nacionalinės atrankos laidos metu.

Praėjusių metų Eurovizijos atrankoje Jurgį Brūzgą daug kas vadino atradimu lietuviškos muzikos scenoje. Tiesa, atlikėjas sėkmę mėgino neturėdamas savo dainos, bet jo stiprus balsas bei energija sužavėjo tiek komisiją, tiek žiūrovus. Tąkart jis savo kovas Eurovizijos atrankoje baigė prieš pat finalą.

Jurgis Brūzga Lietuvos muzikinį pasaulį grįžta su trenksmu. Dainininkas ne tik bandys sėkmę Eurovizijos nacionalinėje atrankoje, bet ir paskelbė apie naują programą „Uptown Funk“, kurioje atliks žymiausias Bruno Mars dainas. Jurgis žada, jog programa bus tikras energijos ir geros nuotaikos užtaisas bei kviečia nepraleisti koncertų Vilniuje, Klaipėdoje ir Kaune.


   

Facebook comments