Atlikėjas Milano švedų prodiuseriui pasakė „Ne“

Sparčiai populiarėjantis dainos „Myli nemyli“ atlikėjas Milano atsisakė švedų prodiuserio pasiūlymo atlikti jo specialiai „Eurovizijos“ konkursui parašytą dainą.

„Neslėpsiu, tikrai malonu, kad ir už Lietuvos ribų esantys prodiuseriai atkreipė į mane dėmesį, tačiau tai negarantuoja kūriniui sėkmės“, - kalbėjo Milano. Kartu su savo prodiuseriu Andriumi Borisevičiumi atlikėjas švedų kompozitoriaus pasiūlymą svarstė visą savaitę.

„Ilgai ir kruopščiai nagrinėjome visas sąlygas, svėrėme pliusus ir minusus. Deja, pastarųjų atradome daugiau“, - dėstė A.Borisevičius. Pasak prodiuserio, apžvelgus paskutines kelių metų „Eurovizijos“ atrankas, galima pastebėti, jog kiekvienais metais kas nors pasinaudoja užsienio prodiuserių pagalba. „Pakeltomis galvomis apie tai būna šnekama, iš to išpučiamas didelis burbulas. Tačiau po pasirodymo konkurse galvas tenka nuleisti, gal net kartais „kišti į smėlį“, - kalbėjo žinomas kompozitorius.

„Vien pasakymas „šis kūrinys sukurtas ir įrašytas užsienyje“ nepadaro jo stebuklingu ar sėkmingu“, - sako Milano, - Manau, kad patys lietuviai turi pakankamai fantazijos bei idėjų sukurti gerą, kokybišką, savitą kūrinį, kuris galėtų atstovauti mūsų šalį“.

Paklaustas ar pats žada šiais metais dalyvauti „Eurovizijos“ atrankoje, „gyvą“ dainavimą propaguojantis bei choreografinių sugebėjimų turintis Milano gūžteli pečiais: „Jeigu spėsime sukurti gerą kūrinį bei sugalvoti įdomų šou, tuomet ir pagalvosiu apie dalyvavimą. Tikrai nesiruošiu lipti ant scenos su bet kokia daina, nors ji ir būtų parašyta užsienio prodiuserių.“


   

Facebook comments