Atskleistas Trakų „Stebuklo“ žvaigždės Otto Knows pageidavimų sąrašas

Artėjant Trakų pilyje įvyksiančios klubinės fiestos „Stebuklas“ datai, renginio organizatoriai pasidalino pagrindinės žvaigždės Otto Knows pageidavimų detalėmis. Visame pasaulyje populiaraus Švedijos didžėjaus ir prodiuserio reikalavimai pranoksta visų iki šiol „Stebuklą“ lankiusių žvaigždžių įnorius.

Gaivinsis prabangiu šampanu

„Tiek Trakuose grojusio „Swedish House Mafia“ atstovo Steve Angello, tiek Palangos „Exit“ vasaros rezidencijoje pasirodžiusio Deadmau5 pageidavimai buvo gerokai kuklesni. Otto Knows įnorių puokštė nenusileidžia ir Tiesto, kurį prieš kelis metus kvietėme į Palangos pliaže surengtą festivalį“, – atvirauja vienas iš renginio organizatorių, didžėjus Ignas.

Otto Knows pageidavimai techninei renginio daliai, logistikai, apgyvendinimui, maitinimui išguldyti 24 sąrašo puslapiuose. Čia detaliai aprašytos instrukcijos net tam atvejui, kuomet žvaigždė į renginius atvyksta malūnsparniu.
Didžėjui Trakų pilies scenos užkulisiuose bus įrengtas persirengimo kambarys, apstatytas iki smulkmenų suminėtais baldais, numatytas ir kilimas. Žvaigždės kambarys privalo būti kuo arčiau scenos, o koridorius nuo kambario iki scenos – nematomas publikai.

Otto Knows pageidautų gėrimų sąraše – ne tik aukščiausios rūšies degtinė ir tekila, bet ir šampanas, rikiuojamas tarp pačių brangiausių.

Lazeriai ir ekranai – suskaičiuoti

Ypač didelis dėmesys reikalavimų sąraše skirtas techninėms renginio detalėms, čia nepalikta vietos organizatorių fantazijai.

Kaip ir numatyta sąraše, Trakų pilies „Stebuklo“ scenoje rikiuosis įspūdingas šalto oro patrankų arsenalas, lazerių pabūklai ir platūs LED ekranai. Čia suksis Otto Knows komandos atgabenta vaizdo medžiaga – tai taip pat specialiu punktu numatyta sutartyje.

Papildyta atlikėjų eilė

Populiariems Otto Knows hitams „Stebuklo“ scenoje pritars ne tik, kaip skelbta anksčiau, Lietuvos klubinės scenos grandai Ignas ir Jovani.

Rugpjūčio 8 dieną nuo ankstyvo vakaro Trakų pilį pradės drebinti mūsų šalies didžėjai Y-Deem, Dwin, Roxtr ir Curly Music.

Bilietus į rugpjūčio 8 d. Trakų pilyje įvyksiančios klubinės fiestos „Stebuklas“ šou platina tarptautinis bilietų paltintojas Ticketpro (www.ticketpro.lt). Bilietų kainos tik nuo 19 litų.

Populiariausio Otto Knows kūrinio „Million Voices“ vaizdo klipas:


   

Facebook comments