Atvirai apie Lietuvos kurortus - naujausioje "Čilinam" dainoje (+ audio)

Šią vasarą Grupės "Čilinam" nariams M. Jampolskiui, R. Rudokui ir Stano Palanga taps antrais namais. Jau kelis metus iš eilės vyrai renkasi šį kurortą tiek darbui tiek ir poilsiui. Ne paslaptis, kad sezono metu į Lietuvos pajūrį persikelia beveik visas pramoginis - kultūrinis šurmulys, kurio centre kas metai atsidurdami, atlikėjai nusprendė pasidalinti savo pastebėjimais apie nacionalinius atostogavimo ypatumus. Sueiliuotos mintys atgulė ant šiuolaikinės muzikos pagrindo ir gimė daina - "Sveiki atvykę į kurortą".

"Čilinam" tikisi, kad naujausiame kūrinyje klausytojas pajaus atostogų dvasią ir atpažinęs save bei kitus smagiai nusišypsos. "Mes net patys nežinome ar tai rimta, ar ne" - prasitarė vyrai. Klausytojų teismui atiduodama daina, kaip ir kiti muzikinio projekto "Čilinam" kūriniai nestokoja saviironijos, jos netrūksta ir kolektyvo nariui R. Rudokui, - "Vienareikšmiškai - tai superhitas, jis panašus į visas vasariškas dainas, bet tuo pat metu neprimena nieko. Labai stengiausi įrašinėdamas šį kūrinį, spėju, kad busiu atradęs visiškai naują dainavimo manierą".

"Sveiki atvykę į kurortą" jau šią savaitę pasieks radio stotis. "Čilinam" nariai visiems linki geros vasaros, daug šypsenų, saulėtų dienų ir laukia susitikimų su savo gerbėjais Lietuvos pajūrio kurortuose.


   

Facebook comments