Avril Lavigne atsiprašo gerbėjų už neįvykusį koncertą (+ video)

Pop žvaigždė Avril Lavigne atsiprašė savo gerbėjų už atšauktą koncertą San Diege. Dainininkei šou surengti neleido „užpuolęs“ laringitas.

Hito „The Best Damn Thing“ atlikėja, kurios gastrolės Jungtinėse Amerikos Valstijose ir taip negali pasigirti sėkmingais bilietų pardavimais, prieš trečiadienį „Cox“ arenoje turėjusį įvykti koncertą pasijuto blogai.

Gerbėjai liko įsiutę ir tikino, kad atlikėja nepakankamai gerai informavo apie koncerto atšaukimą, mat daugelis tokias naujienas išgirdo tik atvykę į renginio vietą.

Lavigne vėliau atšaukė ir pasirodymą JAV televizijos laidoje „Tonight With Jay Leno“ bei Ryan‘o Seacrest‘o Los Andželo radijo šou. Priežastimi taip pat buvo įvardijama liga.

Dabar dainininkė savo interneto svetainėje pateikė pareiškimą, kuriame dėl neįvykusio koncerto atsiprašo savo gerbėjų.

Ji teigia: „Šiuo metu esu namuose ir bandau tai įveikti. Visas gastroles sirguliavau, o dabar praradau balsą. Niekada per visą savo karjerą nesu atšaukusi nei vieno koncerto ir dabar pirmą kartą teko tai padaryti. Tai užknisa! Keturis koncertus iš eilės atlikau Teksase (o tai vokalui reiškia daug) ir Las Vegase pabudau „be balso“. Maniau, kad teks atšaukti jau tą pasirodymą, tačiau pasistengiau jį atlikti... vos vos! Pabudusi vakar supratau, kad tą vakarą nebegalėsiu dainuoti. Mano balso būklė klaiki. Dabar dvi dienas ilsiuosi namuose ir tikiuosi greitai atsigauti. Ačiū už supratimą. Ir dar kartą, nuoširdžiai atsiprašau.“

Avril Lavigne pristato dabartines savo gastroles, atlikdama kūrinius "Girlfriend", "Hot" bei "Sk8er Boi":


   

Facebook comments