B.Affleckas ir J.Lopez norėtų aštuonių vaikų

Saldžioji Amerikos porelė aktorius Ben'as Affleck'as su garsia mylimąja Jennifer Lopez nori kurti šeimą ir mielai susilauktų aštuonių vaikų.
Filmo "Perl Harboras" (Pearl Harbor) žvaigždė, kuris, kaip sklando gandai, su juostos "Bėglys" (Out Of Sight) gražuole J.Lopez ketina tuoktis Šv. Valentino dieną, tvirtina negalįs sulaukti, kada taps tėveliu ir nori, kad iš Pietų Amerikos kilusi mylimoji būtų jų mama.

"Nėštumui, dėl kurio esu galutinai apsisprendęs, pasirengta, - sako aktorius.- Ir aš būsiu šalia per gimdymą. Aš pasodinsiu, aš ir pasitiksiu. Gerai! Nesustok! Stumk! Kol galiausiai ji pasakys maždaug taip: "Gal aštuntojo jau užteks, Ben'ai".

Praeityje Ben'ui jau yra tekę nemažai bendrauti su vaikais - komedijoje "Džersio mergaitė" ( Jersey Girl), kurioje vaidina ir J.Lopez, Ben'as dirbo drauge su keliais mažaisiais aktoriais.

"Jis visai nebijojo, kaip dauguma vyrų, susidūrusiu su svetimais vaikais", - sakė filmo režisierius Kevin Smith.

K.Smithas mano, kad dauguma vyrų baimintųsi išmesti vaiką iš rankų, tačiau pats Benas Didžiojoje Britanijoje leidžiamam žurnalui "Arena" sakė: "Nė negalvojau, kad galiu juos išmesti. Tiesiog sūpavau juos".


   

Facebook comments