Baltijos MTV VJėjų pokštai EMA 2006 apdovanojimuose

MTV Europos muzikos apdovanojimai 2006 dar nespėjo įsivažiuoti, o Muzikos tyrimų tarnyba (MTT) prie MTV jau gauna slaptus pranešimus apie įvykius Kopenhagoje. Nutekėjus informacijai sužinota, kokius pokštus iškrėtė estų MTV VJėjus Martinas ir ką sau leidžia reperis Snoop Dogas.

Gauta informacijos, kad kaimynų žvaigždes “Brainstorm” ir “Tanel Padar & The Sun” skriaudžia dirty reperis. Snoop Dogas išspyrė baltus iš jų viešbučio ir apgyvendino ten savo triženklę palydą, o „Brainstorm“ ir Tanieliui Padarui teko ieškotis gyvenamosios vietos stoties rajone.

Šiandien daryto interviu metu Juliette Lewis kalbėdama apie Estiją vietoj “MTV Estonia” kaip užsikirtęs gramofonas vis kartojo “MTV Stonia”.

Gali būti , kad “Stonia” Juliette žodyne atsirado dėl stiprios estiškos žolės, kurios apsirūkiusi ji kalbėjo į mikrofoną?

Kitaip Juliette elgėsi su Lietuva ir pasakė, kad turi čia draugų. Ji nepatikslino, kas tie draugai ir ką jie veikia, tačiau manoma, kad tai bus Rolandas Paksas arba Kryžių kalno sargas Kaziukas.

MTT kodų šifravimo aparatas “Enigma” springo nuo estų MTV VJėjaus Martino pokštų. Po Justino Timberlake’o spaudos konferencjos Martinas nutarė pasėdėti Justin’o kėdėje, kuri neatlaikiusi estiško cholesterolio sulūžo. Laisvu nuo inventoriaus laužymo metu Martinas nusprendė, kad yra labai kietas, ir prasmuko į Nelly Furtado persirengimo kambarį, kur buvo užtiktas gulint jos lovoje.

“Enigma” be sustojimo dirba nuo pat ryto, tačiau manoma, kad slaptos informacijos srautai dar sustiprės vakare, startavus MTV Europos muzikos apdovanojimų 2006 ceremonijai šiandien 22 val. mūsų laiku.


   

Facebook comments