"B'Avarija" - olimpiečių himno autoriai

Grupė "B'Avarija" džiaugiasi, kad jų daina "Dabar arba niekada" tapo oficialiu Lietuvos olimpinės rinktinės himnu. "Tai mums didelė garbė. Mes labai palaikome olimpiečius, linkime jiems didelės sėkmės ir pasiruošime, ir kovose", - sakė jau ne pirmą himną sukūrę "bavarai".

Pasak Juozo Liesio, ši daina nebuvo specialiai kurta olimpiadai. "Teksto idėja man gimė tuomet, kai perskaičiau interviu su vienu sportininku", - pasakojo jis.

Tačiau "B'Avarijos" stovykloje yra ir blogų naujienų. Pirmadienio naktį ilgapirščiai apvogė Deivydo Zvonkaus automobilį "Mitsubishi Space Star". Nusikaltėliai, išdaužę lango stiklą, iš mašinos pavogė maždaug 750 litų kainuojančią magnetolą, smulkūs daiktai ir "B'Avarijos" kompaktinės plokštelės, buvę automobilio salone, vagims neparūpo. "B'Avarija" į nusikaltėlių taikinį papuola ne pirmą kartą. Daugiausiai kartų nuo jų yra nukentėjęs Juozas Liesis - jis buvo sumuštas ir apiplėštas, taip pat du kartus apvogtas jo automobilis.

Vienas D.Zvonkaus automobilis buvo sudegintas, kitas - paskandintas. Mažiausiai nukentėjęs Vilius Tarasovas - jo automobilis apiplėštas tik vieną kartą.


   

Facebook comments