"B'Avarijos" albume "Spalvotas" - visų grupės narių išgyvenimai

Viena populiariausių šalies popscenos grupių "B'AVARIJA", kitų metų vasarį atšvęsianti 9-ąjį gimtadienį, ką tik į pasaulį paleido visiškai naujų dainų albumą "Spalvotas", kurį drąsiai galima pavadinti ryškiausiu albumu grupės diskografijoje.

Muzikos stilių įvairove pasižymintis klaipėdiečių trijulės albumas "Spalvotas" - lyg energetinio gėrimo dozė: uždegantis, užvedantis ir pasiekiantis pačią širdį.

"Šio albumo klausymasis man rytais atstoja kavą", - prisipažino pagrindinis grupės “B'AVARIJA" "balsas" Vilius Tarasovas.

Albume "Spalvotas" yra net 15 energingų ir tonizuojančių kūrinių, kuriuos į muzikinį rūbą įvilko, ko gero, vienas profesionaliausių šalies šiuolaikinės popmuzikos kompozitorių Deivydas Zvonkus, prieš porą metų LMA baigęs kompozicijos specialybės magistrantūros studijas.

Šiame albume ryškiai atsispindi visų trijų grupės "B'AVARIJA" narių asmeniniai išgyvenimai. Naujas dainas įrašinėjusiems Viliui, Juozui ir Deivydui šiemet likimas iškrėtė pokštą - jiems visiems teko išgyventi skyrybas su merginomis. Ypač skausmingos jos buvo Viliui, jis su ilgamete drauge išsiskyrė po 9 metų draugystės.

Pirmas ir vienintelis Viliaus gyvenime išsiskyrimas paliko žymę ne tik jo širdyje. Jis naujausiame grupės albume debiutavo kaip tekstų autorius. “Niekada negalvojau, kad rašysiu dainų tekstus...” - kuklinosi žodžio kišenėj neieškantis Vilius. Jo parašyta ilgesinga baladė - "Daina mylimajai", turėtų suvirpinti kiekvieną širdį. "Tai buvo vienintelė mergina, kurią iš tikrųjų mylėjau. Iki šiol negaliu patikėti, kad taip atsitiko", - prisipažįsta Vilius.

"Tai labai atviros, asmeniškos eilės. Viliaus nuoširdumas mane nustebino. Manau, kad jo išgyvenimai, pulsuojantys “Dainoje mylimajai", palies kiekvieną", - taip draugo debiutą įvertino pagrindinis grupės tekstų autorius Juozas Liesis.

Tačiau albume ne vien tik dramatiški "bavarų" išgyvenimai. Daugybę linksmų natų į jį sudėjo Deivydas Zvonkus, kurio gyvenime netrukus po skyrybų su ilgamete drauge atsirado nauja meilė. Ją Deivydas Zvonkus dabar vadina savo gyvenimo moterimi.

O "B'AVARIJOS" dainų tekstų autorius Juozas Liesis į albumą sudėjo karštus ir spalvingus įspūdžius iš Sibiro, kur filmavosi ekstremalių išbandymų šou "Baimės faktorius". "Būdamas Sibire įvertinau, ką mes, lietuviai, nuveikėme per 14, atkurtos nepriklausomybės, metų. Mane apėmė pasididžiavimo savo šalimi jausmas. Jį stengiausi perteikti naujų dainų tekstuose", - atviravo "bavaras" Juozas.

B’AVARIJOS albume “Spalvotas” tik naujausios dainos. Lietuvos klausytojai girdėjo vienintelį albumo kūrinį - "Spalvotas", kuris šiuo metu karaliauja daugelio šalies radijo stočių topuose.

Tačiau "bavarų" gerbėjams išmokti naujų dainų tekstus, o vėliau kartu su grupe juos dainuoti koncertuose, nebus sudėtinga. Albumas "Spalvotas" išleistas kartu su visų naujų dainų tekstų knygele.

"Dabar nekantriai laukiu, kaip mūsų albumą "Spalvotas" įvertins lietuviškos muzikos mylėtojai", - sako Deivydas Zvonkus.

Beje, savo nuomonę apie albumą grupės gerbėjai jau greit galės išsakyti ir netrukus pradėsiančioje veikti oficialioje grupės interneto svetainėje www.bavarija.lt.

Kitų metų vasario 13 dieną 9-ąjį gimtadienį atšvęsianti grupė "B'AVARIJA" - viena sėkmingiausių lietuviškoje popscenoje. Grupės sėkmę liudija kad ir paskutiniųjų dviejų grupės albumų "Angelay" ir "Labai labai" pardavimai. Vieno ir kito albumo įsigijo per 120 tūkst. žmonių – tokia gerbėjų gausa negali pasigirti nė viena šalies grupė.

Albumas “Spalvotas” devintasis grupės istorijoj.

Grupėje kuria:
Deivydas Zvonkus LMA magistras – kompozitorius gimęs 11.06
Vilius Tarasovas KU bakalauras - džiazo solistas gimęs 05.17
Juozas Liesis KU bakalauras – dramos režisierius gimęs 11.06.


   

Facebook comments