„Bavarijos“ ir V.Riaubiškytės „Aš tavo“ – gražiausia daina apie meilę

Taip praėjusią savaitę, visų įsimylėjėlių dienos proga, nusprendė Lietuvos Radijo klausytojai, gražiausią meilės dainą rinkę iš daugiau nei 50 į šį titulą pretendavusių kūrinių, kuriuos atrinko LR Muzikos redakcija. Balsuojama buvo visą mėnesį, skambinant į laidą „Muzikinis vidudienis“ bei internetu.

„Gražiausios meilės dainos rinkimams stengėmės parinkti kuo įvairesnių dainų, ypač – iš neseniai sukurtų. Mūsų sumanymo tikslas – ne tik užkabinti kažkam medalį ant kaklo. Tuo pačiu tai ir paskata mūsų atlikėjams kurti naujas dainas, ypač apie meilę,“ – pasakojo LR „Muzikinio vidudienio“ vedėja Edita Vilčiauskienė.

Gražiausios meilės dainos rinkimai vyksta jau antrus metus. LR darbuotojai neslėpė džiaugsmo, kad skirtingai nuo politinių debatų ar kitų „rimtų“ laidų, balsuodami už meilės dainas, radijo klausytojai buvo itin aktyvūs, o patys rinkimai džiugino pakilia, entuziazmu užkrečiančia nuotaika.

„Bendraudami su klausytojais jautėmės tarsi nukeliavę į gražią, tolimą meilės šalį,“- džiaugėsi E.Vilčiauskienė. „Rinkimus laimėjęs „Bavarijos“ ir V.Riaubiškytės kūrinys pavergė jausmingumu, be to, yra gerai įsimenamas, šiltas, nuoširdus.“

Nors internetu už savo mėgstamas dainas balsavo gana jauna publika, bendrą „Bavarų“ ir Violetos dainą labai palankiai vertino ir telefonu skambinę vyresnio amžiaus žmonės.

„Labai nudžiugome sužinoję, kad mūsų dainai neabejingi įvairaus amžiaus žmonės. Tokio įvertinimo iš pagyvenusių klausytojų net nesitikėjome. Tačiau labiausiai džiaugiamės, kad Lietuvos žmonės svajoja ir myli. Į šią dainą sudėjome pačius gražiausius, tikrus savo jausmus, todėl smagu, kad žmonės juos išgirdo ir suprato.“

Gražiausia lietuviška meilės daina įrašyta naujausiame „Bavarijos“ albume“ „Gazas“.


   

Facebook comments