"The Beatles" filmukas tampa knyga

„The Beatles“ animacinis filmukas „The Yellow Submarine“ yra perdaromas į knygą vaikams.

Knyga parduotuvių lentynas pasiekti turėtų rugsėjį, praėjus 36-iems nuo originalios jo versijos pasirodymo.

Kompiuterinių technologijų pagalba atkurta 6-ojo dešimtmečio kultinė klasika 1999-aisiais buvo išleista DVD pavidalu.

DVD sėkmė paskatino „The Beatles“ kompaniją „Apple Corps“ susijungti su „Walker Books“ visiškai naujam projektui.

Kompanijos atstovas spaudai teigė: „“The Yellow Submarine“ 6-ajame dešimtmetyje buvo sukurtas, kaip psichodelinis filmas, tačiau jis turėjo nesenstantį ir nesikeičiantį poveikį ypač vaikams, per tuos paskutiniuosius keturis dešimtmečius.“

1996-aisiais daina „The Yellow Submarine“ buvo išleista singlo pavidalu ir tapo hitu numeris vienas Didžiojoje Britanijoje, Kanadoje, Vokietijoje, Olandijoje, Norvegijoje, Naujojoje Zelandijoje bei Švedijoje.

Ji buvo išversta į daugybę kalbų, įskaitant jidiš bei lotynų ir buvo pasirinkta, kaip anti-karininis Amerikso aktyvistų, kovojusių prieš karą Vietname, himnas.

Nė vienas iš „The Beatles“ narių nesutiko leisti panaudoti savo balsą animaciniame filmuke, sukurtame Heinz‘o Edelmann‘o.

Įdomu tai, kad ši knyga pasirodo tuo metu, kai vienas iš išlikusių grupės narių, seras Paul‘as McCartney tampa knygų vaikams autoriumi.

Jis pasirašė leidybinę sutartį pagal kurią išleis savo knygą „High In The Clouds“ („Aukštai debesyse“), apibūdinamą, kaip „miestietiška pasaka apie dvi voveres ir varlę, kurios namai buvo sunaikinti išradėjų įsibrovėlių“.


   

Facebook comments