Beyonce ir Jay Z demonstruoja savo dosnumą

R&B gražuolė Beyonce Knowles ir jos vaikinas, reperis Jay-Z, atidavė duoklę bendruomenei, paremdami dovanomis sunkiai gyvenančius vaikus.

Porelė vargingiausių Niu Jorko rajonų vaikams skyrė dovanų už 20,000 JAV dolerių.

Jay-Z padėjo ne tik dovanomis – viena dėkinga moteris paaiškino reperiui, jog dovanos, žinoma, atneš šypsenas į vaikų veidus, tačiau kur kas svarbesnis jiems – iškeldinimo bei darbo klausimas.

Žvaigždė, neseniai pranešusi, kad pasitrauks iš muzikos kūrimo po paskutinio albumo pasirodymo, susitiko su tos moters nuomojamo buto savininku ir išrašė čekį, kuriuo užmokėjo už nuomą. Jis taip pat pažadėjo moteriai surasti darbą.

Tai nevienintelės naujienos apie Beyonce – jos tėvas pardavė savo vadybinę muzikos kompaniją, „Music World Entertainment“, Londone įsikūrusiai muzika besirūpinančiai grupei, „Sanctuary“ už $10 milijonų dolerių.

“Music World Entertainment“ be daugelio kitų, rūpinosi tokių žvaigždžių, kaip Destiny's Child, Beyonce, Solange Knowles, Kelly Rowland ir Michelle Williams reikalais.

Mathew Knowles‘as dirbs „Sanctuary“ gospelio ir populiariosios muzikos divizijono prezidentu mažiausiai penkerius metus. Jis ir toliau dirbs su minėtaisiais atlikėjais.


   

Facebook comments