Bilietai į “Bix” jubiliejinį koncertą buvo akimirksniu išgraibstyti

Gruodžio 8 dieną, šeštadienį, 14.00 val. “Forum Palace” verslo, pramogų ir sporto centre legendinė Lietuvos roko grupė BIX pakvies į savo dvidešimtojo gimtadienio koncertą.

Bilietai į šį neeilinį įvykį Lietuvos muzikos padangėje buvo išpirkti per rekordišką laiką - savaitę. ”Turint galvoje nemažą bilietų kainą ir tai, kad jie per kelias dienas buvo tiesiog šluote šluojami, rodo, kad mūsų šalyje dar yra daug žmonių, kurie neabejingi gerai gyvo garso muzikai. Ar dar yra vilčių patekti į koncertą? Šiandien jau nebegaliu pasakyti, bet jei dar kur yra užsilikusių bilietų, siūlau paskubėti ir juos čiupti!” – šypsosi BIX siela Saulius Urbonavičius – Samas.

Dvidešimtojo jubiliejaus proga BIX’ai žada įspūdingą šou su begale netikėtumų, beveik keturias valandas truksiančiame koncerte dalyvaus žymiausi Lietuvos atlikėjai.

Sausakimši stadionai, kilometrinės eilės prie bilietų, beribis išradingumas ir entuziastinga Vakarų Europos publikos reakcija – maždaug taip lygiai prieš 20 metų pasaulis pasitiko legendinius Lietuvos roko pradininkus - kultinę grupę BIX. Kunkuliuojančios energijos ir roko pritvinkę vyrukai akimirksniu išpopuliarėjo ir tapo savo žanro lyderiais Lietuvos padangėje. Nuo 1991 iki 1997 metų grupė išleido septynis muzikos albumus, kurie iki šių dienų nepalieka abejingų originaliems atlikejų tekstams ir uždegančiai gitarų muzikai.


   

Facebook comments