Bilietai į Eros Ramazzotti koncertą Vilniuje - nuo kovo 31 dienos

Šį rudenį, lapkričio 7 dieną, Vilniuje naujausią savo kūrybą pristatys romantiškasis italas Eros Ramazzotti. Bilietus į vienintelį visame pasaulyje populiaraus dainininko pasirodymą Lietuvoje bus galima įsigyti jau nuo kovo 31 dienos.

Bilietai į italų muzikos žvaigždės koncertą mūsų šalyje bus pradėti platinti kovo 31 dieną, 10 valandą ryte, visose „Tiketa“ kasose ir internetu. Jų kaina 160–300 Lt. Eros Ramazzotti pasirodymą Vilniuje galės išvysti tik keli tūkstančiai žiūrovų.

Eros Ramazzotti yra vienas garsiausių atlikėjų pasaulyje, pardavęs milijonus albumų, sukūręs kelias dešimtis populiariosios muzikos klasika pripažintų hitų. Jo šlovė neblėsta iki šiol – dainininkas yra ypač populiarus Vokietijoje, Meksikoje, Argentinoje ir, be abejo, gimtojoje Italijoje. Šiuo metu atlikėjas įrašinėja naują albumą, kuris dienos šviesą turėtų išvysti metų pabaigoje – naujausias Eros Ramazzotti dainas išgirs ir Lietuvos žiūrovai lapkritį Vilniuje įvyksiančiame koncerte.

Eros Ramazzotti išleido 14 studijinių albumų ir dainų rinkinių, visame pasaulyje pardavė daugiau nei 20 milijonų įrašų. Per savo karjerą atlikėjas dainavo su tokiomis žvaigždėmis kaip Cher, Andrea Bocelli, Joe Cocker, Carlos Santana, Tina Turner, Luciano Pavarotti, ir daugeliu kitų. Jis yra vienintelis italas, kuriam suteikta garbė koncertuoti prestižinėje Niujorko „Radio City“ muzikinėje arenoje, kur pasiklausyti sensaciją sukėlusių melodijų susirinko daugiatūkstantinė žiūrovų minia.

Vienintelį Eros Ramazzotti pasirodymą Vilniuje organizuoja Rytų ir Vidurio Europoje pirmaujanti koncertinė agentūra „Makroconcert“.


   

Facebook comments