Bilietai į „RyRalio Halloween“ su Murray Richardson jau prekyboje

„Atšvęsk pas mus keturias ne darbo dienas“, - su tokiu šūkiu visus pasitinka renginių ir įrašų kompanija „RyRalio“, kurie jau spalio 31 d., trečiadienį, Kauno „Sporto bare“ (Jonavos g. 260) kaip ir kasmet surengs dislokaciją keičiantį renginį „RyRalio Halloween“. Šį kartą baisų pabaisų vakarėlyje visų lauks škotas Murray Richardson, patys renginio šeimininkai Karalius ir Lauris Lee, naujasis talentas Donas Mono bei galinga garso ir vaizdo sistema, šventiška aplinka, atskira rūbinė ir, žinoma, vakaro kokteiliai specialia kaina... Jau dabar visose TIKETA kasose gali įsigyti pigesnių išankstinių bilietų, kurių skaičius ribotas - tik 400!

„Tai didžiausia visų mūsų Helovyno vakarėlių žvaigždė“, - didžiuojasi „RyRalio“. „Tai vienas geriausių naujosios kartos diskžokėjų pastaruoju metu“, - sako milijonus remiksų prikepusi reivo legenda Justin Robertson. „Visi iki vieno Murray įrašai yra geriausia, ką man teko girdėti“, - giria grupės „2020 Soundsystem“ narys, visai neseniai išleidęs „Fabric“ kompiliaciją, Ralph Lawson. „Jis yra house muzikos genijus“, - viską užbaigia vienas populiariausių D. Britanijoje radijo laidų vedėjas ir elektroninės muzikos stabas Rob Da Bank.

Sėkmingai atidarė sezoną

Po stulbinančios šlovės sulaukusio vasaros uždarymo festivalio Kauno Jachtklube, „RyRalio“ buvo išėję trumpų atostogų ir tik spalio pradžioje atidarė naująjį savo renginių sezoną. Kaip jau tapo įprasta jų vakarėlis Kauno bare „91“ buvo visiškai sausakimšas, o liudininkų teigimu, kelios dešimtys žmonių taip į jį ir netilpo, tad liko už durų.

Jau iš karto po sezono atidarymo „RyRalio“ pradėjo ruoštis spalio 31-osios vakarui, kaip sako jie patys: „norime, kad ši naktis būtų gera kvadratu ir ne tik dėl ypatingo svečio“. Paklausti, kas jiems patiems yra Helovyno šventė „RyRalio“ atsakė, kad tai yra dar viena proga pasidalinti gera muzika su žmonėmis ir pasijuokti iš kvailos draugo kaukės.

O į tai, kad šią šventę daug kas vadina „amerikonizmu“ sarkastiškai atkirto: „Ne amerikonizmas, bet kapitalizmas. O kaip sakė Winstonas Cherchilis - kapitalizmas yra labai blogai, bet žmonija nieko geresnio nesugalvojo. Tad ko čia pykti juk geriau pasilinksminti“, - pasakoja aiškiai per daug knygų skaitantis Karalius.

„RyRalio“ nurungė Niujorką

Per kelis paskutinius metus skersai išilgai visus didžiausius pasaulio miestus aplankęs bei šimtus valandų setų sugrojęs Murray Richardson, Helovyną sutiks ne daugiamilijoniniame mieste, bet Kaune. Net kelis mėnesius trukęs „myspace romanas“ baigėsi „RyRalio“ pergale. Džiaugtis tikrai yra ko, nes į šią šventinę datą kėsinosi Niujorkas ir Kvala Lampūras (Malaizija).

Škotas dabar „ant bangos“, nes prieš kelis mėnesius naujausia jo miksuota kompaktinė plokštelė buvo išdalinta kelių šimtų tūkstančių kopijų tiražu kartu su vienu populiariausių muzikos leidiniu pasaulyje DJMAG. „Mano mašinoje šis diskas be sustojimo sukasi visą spalį, būtent jis buvo paskutinis argumentas visom keturiom siekti šio diskžokėjaus pasirodymo. Juokinga, bet Murray savo galutinį „taip“ ištarė tik pažadėjus į Vilniaus oro uostą atvažiuot jo pasitikti limuzinu“, - negali atsidžiaugti pergale prieš Niujorką ir Kvala Lampūrą Lauris Lee.


   

Facebook comments