„Biplan“: „“Rasmus“ nėra mūsų dievai“

Pastaruoju metu „Biplan“ koncertuoja įdomiose vietose – praėjus kelioms dienoms po koncerto Radviliškyje, kuriame vaikinai lankėsi pirmą kartą, „Biplan“ jau grojo Vilniaus “Žalgirio” stadione daugiatūkstantinei miniai.

“Žinoma, mes nebuvome šio koncerto “vinis” – daugiausia susirinkusiųjų laukė suomių grupės „Rasmus“ pasirodymo. „Rasmus“ nėra mūsų dievai, tad po savo pasirodymo ilgai neužsibuvome, stebėdami, kaip groja suomiai – pažiūrėjome, kaip jie pluša scenoje, paklausėme trijų dainų ir išvažiavome į Užupį, kur mūsų laukė dar viena pasirodymas tądien, - apie praėjusio šeštadienio koncertų maratoną pasakojo „Biplan“ gitaristas Olegas Aleksejevas. – Kokia publika ten susirinko? Na, kaip ir priklauso Užupiui – menininkai, pankai”.

Pasak Olego, abu šiuos koncertus lyginti sunku – “Žalgirio” stadione kartu su „Biplan“ jų dainas dainavo tūkstančiai gerbėjų, o pasirodymas Užupyje vaikinams įsiminė savo jaukumu.

Be įspūdžių nepraėjo ir koncertas Radviliškyje.

“Po koncerto viena mergina vis taikėsi apsikabinti mane. Neturiu nieko prieš draugišką apsikabinimą, tačiau nuo merginos sklido toks kvapas, jog, atrodė, ji buvo išgėrusi nemažą kiekį portveino, o “ant viršaus” užpylusi dar ir “Tornado” alaus”, - juokėsi „Biplan“ vokalistas ir gitaristas Maksas Melmanas.


   

Facebook comments