„Biplan“ vokalisto mintyse – Lietuvos rokenrolo šlovės muziejus

Jei „Biplan“ vokalistui Maksui Melmanui dėl tam tikrų nenumatytų aplinkybių tektų nulipti nuo scenos, jis pirmiausia pradėtų rūpintis Lietuvos rokenrolo šlovės muziejaus įkūrimu.

„Mintis apie tokį muziejų senai sukasi galvoje. Jau dešimtmetį grojame patys, o kitų Lietuvos grupių klausomės jau dvidešimt metų – pasirodo, Lietuvoje rokenrolo buvo ir yra kur kas daugiau nei kai kurie skeptikai galvoja, - sako Maksas. – Grupių ar atlikėjų, prieš kuriuos reikėtų nulenkti galvas yra ne vienas, ir ne dešimt“.

Pirmiausią į lietuvišką Rokenrolo šlovės muziejų jis siūlytų grupę „Kardiofonas“.

„Ji verta ten patekti jau vien dėl „Kalėdinės eglutės“ – tokios kitos dainos Lietuvoje dar niekas nesukūrė, - argumentavo Maksas. – Paskui, be abejonės, trijų banginių – „Anties“, „Foje“ ir „Bix“ eilė. Tai mūsų „Rolling Stones“, „The Beatles“ ir „The Who“ Žilvinas Žvagulis vertas į šį muziejų patekti dėl savo rokenrolinio būdo. „Šiaurės kryptis“ – už tai, kad jie tapo mūsų krikštatėviais. „Bitės“ – už nuostabios funk muzikos propagavimą. „G&G Sindikatas“ – už rokenrolinį hiphopą. „Toro Bravo“ – už stogą raunantį pikčiausią ir energingiausią oi. Tačiau Lietuvos Rokenrolo šlovės muziejus nebūtų muziejumi, jei ten neatsidurtų „Poliarizuoti stiklai“ su legendiniu Šarūnu Mačiuliu priešakyje“.


   

Facebook comments