"Black Sabbath" abejoja, ar išleis dar vieną albumą

"Black Sabbath" nariai prisipažino, jog nėra tikri, kad dienos šviesą išvys dar bent vienas jų albumas. Šių metų birželio mėnesį grupė po 18 metų pertraukos išleido albumą "13", kuris debiutavo pirmoje britų albumų topo vietoje ir tapo pirmuoju jų Nr. 1 albumu po beveik 43 metų.

Paklaustas apie sekančio albumo perspektyvas, Geezer Butler atskleidžia:

"Mano akimis, dabar viskas tiesiog tobula. Jei įrašytume dar vieną albumą, manau, jau nebebūtų to paties jausmo. Kadangi šiam albumui puikiai pasisekė, sekantis vėl privalėtų tapti Nr. 1 visame pasaulyje, kitaip žmones laikytų tai nesėkme."

Gitaristas Tony Iommi pritarė:

"Albumo "13" įrašymas buvo nepaprasta, tiesiog nepamirštama patirtis. Taigi, jei tai - paskutinis mūsų albumas, esam laimingi. Dar neaptarinėjom sekančio albumo. Nežinau, ar tai būtų teisingas žingsnis. Dievai žino, kokie lūkesčius turėtume pateisinti... Jei jaudinčiaus dėl to, turbūt gaučiau širdies smūgį!"

"Black Sabbath" lyderis Ozzy Osbourne, paklaustas, ar grupė ketina dirbti prie albumo "13" įpėdinio, taip pat kalbėjo miglotai.

"Pažiūrėsim, kaip viskas klostysis," sakė jis. "Kažkada, prieš 15 ar 20 metų, žadėjom greitai išleisti naują albumą, ir pažiūrėkit, kiek užtrukom. Kitaip sakant, nemanau, jog po 20 metų regėsite dar vieną."   

Facebook comments