„Black Water“ geležinkelio barą vienai nakčiai pavers įrašų studija

Elektroninės muzikos kūrėjai „Black Water“ artėjančią žiemą pasitiks šalia traukinių bėgių duris neseniai atvėrusiame bare „Peronas“. Vilniaus traukinių stotyje įsikūrusį industrinį muzikos barą vilniečių duetas sugalvojo pakrikštyti savaip – vienai nakčiai, lapkričio 6-ąją, jį pavers savo įrašų studija.

Metų pradžioje išleidę debiutinį mini albumą (EP) „Let’s Pretend“ ir asmeniškai pakviesti groti „Tallinn Music Week“ scenoje, tik gyvai grojantys „Black Water“ nariai Mantas Ažondenis ir Vaidotas Mikulka ilgai ieškojo erdvės, kurioje galėtų įrašyti naujų savo kūrinių gyvo koncerto versijas. Pakviesti groti bare, kuris atidarytas buvusiose traukinių remonto dirbtuvėse, jie vieningai nutarė – tinkamesnės vietos Vilniuje tam neras.

„Erdvi industrinė patalpa, spalvinga stoties rajono kaimynystė ir galimybė, jog į įrašus pateks pravažiuojančių traukinių bildesys – puikiausia vieta, kokioje tik galėtume vienai nakčiai įkurti savo įrašų studiją, – juokdamasis pasakojo Mantas Ažondenis. – Visi mūsų įrašai – studijiniai, tačiau koncertuose grojame tik gyvai ir mėgstame improvizuoti, todėl kiekvienas gyvas pasirodymas skamba vis kitaip. Norėjome, jog gyvų koncertų emociją išgirstų ir tie gerbėjai, kurie mūsų klausosi tik internetu. O tokių yra daug.“

Improvizuota elektroninės muzikos dueto „Black Water“ įrašų studija „Perone“ įsikurs jau šį penktadienį, lapkričio 6 d., 22 val. Renginys nemokamas. Po gyvo pasirodymo „Black Water“ namo neskubės – M. Ažondenis, kiekvieną mėnesį organizuojantis vakarėlius ŠMC ir „Cafe De Paris“ kavinėse, stos prie didžėjaus pulto ir pasidalins savo muzikiniais įkvėpimais – nuo džiazo iki techno.

Elektroninės muzikos duetas „Black Water“ – tai subrendę ir smarkiai ūgtelėję buvę elektronikos romantikai (aka Ele 7). Šiemet pasirodžiusį jų albumą „Let’s Pretend“ (jį išleido leidybinė įrašų kompanija „Partyzanai“) galima įsigyti muzikos platformose „Beatport“, „Juno“, „Amazon“, „Bandcamp“ ir kitose.


   

Facebook comments