"Blur" lyderis Damon Albarn pristatė debiutinio solinio albumo pavadinimą, viršelį, dainų sąrašą, pirmąjį singlą ir jo vaizdo klipą (+ audio, video)

Britų muzikantas Damon Albarn, kuris su "Blur" yra išleidęs 7 albumus, kelis - su "Gorillaz", taip pat - projektais "The Good, The Bad and the Queen", "Rocketjuice and the Moon" ir kitais, pagaliau pristato savo pirmąjį solinį albumą. Jis vadinsis "Everyday Robots" ir bus išleistas balandžio 28 dieną. Pats Damonas jį apibūdina kaip "folk ir soul muzikos derinį" ir pristatydamas jį, surengs koncertinį turnė, kurio metu gros ne tik naujojo albumo, bet ir "Blur" bei kitų grupių ar projektų, prie kurių yra prisidėjęs, dainas.

"Everyday Robots" vadinasi ne tik debiutinis Albarno albumas, bet ir pirmasis jo singlas, kuriam jau yra ir vaizdo klipas. Pasak muzikanto, šis albumas - pats asmeniškiausias jo darbas iki šiol. Damonas prisipažino, kad sukūrė jam virš 60 dainų ir leido prodiuseriui Richardui Russellui atrinkti, jo nuomone, 12 geriausių.

Ties kai kuriomis dainomis Albarnas bendradarbiavo ir kitais garsiais kolegomis - Natasha Khan (geriau žinoma kaip Bat For Lashes) skamba dainoje "The Selfish Giant", kurios balsą Albarnas apibūdina kaip "vaiduoklišką aidą", o Brianas Eno padėjo įrašyti paskutinį albumo kūrinį.

Albumo deluxe versija bus išleista kartu su DVD, kuriame - praeitų metų gruodžio 3 dieną Los Andželo "Fox Studios" nufilmuotas keletą dainų atliekantis Albarnas.

Albumo "Everyday Robots" dainų sąrašas:

1. "Everyday Robots"
2. "Hostiles"
3. "Lonely Press Play"
4. "Mr. Tembo"
5. "Parakeet"
6. "The Selfish Giant"
7. "You and Me"
8. "Hollow Ponds"
9. "Seven High"
10. "Photographs (You Are Taking Now)"
11. "The History of a Cheating Heart"
12. "Heavy Seas of Love"

Special Edition papildomi kūriniai:

13. "Father's Daughter's Son"
14. "Empty Club"

Į DVD įeisiantys klipai:

1. "Track x Track Video" (Bundle Only)
2. "Everyday Robots" (Live from Fox studios Los Angeles)
3. "Hostiles" (Live from Fox studios Los Angeles)
4. "Lonely Press Play" (Live from Fox studios Los Angeles)
5. "Hollow Ponds" (Live from Fox studios Los Angeles)

Debiutinės Damon Albarn dainos "Everyday Robots" vaizdo klipas:   

Facebook comments