„BrainStorm“ naują albumą pristatys ir Lietuvoje

Populiariausia Baltijos šalių grupė „BrainStorm“ balandžio 10 d. surengs išskirtinį koncertą „Forum Palace“ centre Vilniuje. Išsiilgusiai publikai latvių „braliukai“ pristatys visiškai naują albumą „Years And Seconds“, kuris buvo išleistas kovo 15 d.

Prieš pat Kalėdas darbus įrašų studijoje baigę muzikantai neslepia, kad albumo pavadinimas turi paprastą, tačiau labai aiškią prasmę. „Laikas yra vienintelis tikras dalykas, kurį turime, ir tik nuo mūsų priklauso, kuo mes jį užpildome“, – sako „BrainStorm“.

Naujų dainų įrašams muzikantai šį kartą pasirinko Latviją, nors anksčiau dažniau dirbo užsienyje. Studijoje grupei talkino populiarus latvių hip-hop muzikos atstovas Gustavo, kuris ir tapo pagrindiniu albumo prodiuseriu. Vienos naujo albumo dainos žodžius parašė garsios škotų roko grupės „Travis“ lyderis ir vokalistas Franas Healy, o kitos tekstą sukūrė kolektyvo „The Posies“ narys ir su grupe „R.E.M.“ koncertuose klavišiniais instrumentais grojantis muzikantas Kenas Stringfellow. Bendrą dainą kartu su „BrainStorm“ įrašė populiarus britų reperis Ty, kuris buvo pristatytas prestižiniam „Mercury Prize“ apdovanojimui.

1989 m. Jelgavoje susikūrusi grupė „BrainStorm“ pirmos tarptautinės sėkmės sulaukė 2000 m., kai su daina „My Star“ užėmė trečią vietą dainų konkurse „Eurovizija“. Tada grupei liaupsių negailėjo ne tik „BrainStorm“ gerbėjai, bet ir didžiausi muzikos autoritetai – Bobas Dylanas ir Mike‘as Stipe‘as iš „R.E.M.“. Išleidusi devynis studijinius albumus, kuriuos išpopuliarino didžiuliais hitais tapusios dainos „Maybe“, „Waterfall“, „Mirror, Mirror“, „Colder“ ir kitos, grupė „BrainStorm“ greitai tapo viena populiariausių grupių Rytų Europoje. Netrukus latvių kolektyvas buvo kviečiamas pradėti grupių „Rolling Stones“, „R.E.M.“, „Depeche Mode“, „Cranberries“ ir kitų ryškiausių muzikos žvaigždžių koncertus. 2006 m. „BrainStorm“ triumfavo „MTV Europe“ apdovanojimuose, kur grupė buvo įvertinta prestižiniu „Best Baltic Act“.

Balandžio 10 d. „Forum Palace“ Vilniuje vyksiantį vienintelį grupės „BrainStorm“ koncertą organizuoja „BrainStorm Records company“.


   

Facebook comments